Prijava

Kod nas čika vozač prodaje karte i nemeš ući nigdje no na prednja, imaju vid ko sokolovi.

Samo kažem biće zanimljivo kada Stoka sa tribine Južne krene na tekmu....kako će da otvaraju sva vrata i strateški napuste položaje i to k'o bele lale.

Ma prodaju i kod nas vozači i glavna fora je da uđeš sa hiljadarkom na šta se on sablazni i kaže ti "Samo sedi, neam sitno".

Vaši su onda dobri, meni pederi ovdje nekad nisu htjeli dati da uđem ako nemam siće...

Kod nas čika vozač prodaje karte i nemeš ući nigdje no na prednja, imaju vid ko sokolovi.

taj rad, mada se odavno nisam vozio basem (mislim da je ovo patišpanj ako sam dobro ukapiro taj izraz konačno!), ponekad imali i oni što naplaćuju karte neđe na sredini basa lolo,al mahom vozač obavljo tu radnju iako mu je poso da vozi.
redukcija ljudstva, manje ljudi u tom sektoru, više kinte za budžet i za auto-prevoznika, jeboih pas.

Kad bude derbi e tek ćeš videti koliko će ih boleti tuki na koja vrata ulazi besna rulja.

Ja u pedes devetku ne mogu udjem ni na siber a ne na prednja vrata jebo im daunovac cerke!
Jbt juce sam 4x izlazio iz basa dok nisam stigao do zvenca. Iscerala me rulja,njih 30 na jedan autobus, picke jedne. Da je 3 na 1, da vidis kako bi poceo da se derem da cu da im jebem mater!

Ma bre, gledam onaj Luksemburg, karta evro i po na prosek plate od 2.500 hiljade evra, autobusi kao iz apoteke, poluprazni, idu na svakih par minuta, pa svaki vozač, automehaničar, čistačica, prodavac karata...svi bre imaju te plate, benzin jeftiniji nego ovde i opet im se isplati...valjda niko ne kraducka.
Ima da nas ne bude uskoro, jednostavno: priteralo!

Natnat, kakva država takvi autobusi, vozači i kontrolori.

БУС ПЛУСОВЦИ НАПУШИМ ВАМ СЕ СВИМА КУРАЦА!

mamu im jebem, treba mi 200 dinara samo iz kuće da izadjem

то је 6 сома месечно, јбга ал МОРА ЛЕБА ДА СЕ ОДРЕКНЕМО!

pa dobro, mi zaposleni možemo da jedemo leb. štaviše, sendvič sa lebom. Dva parčeta leba i u sredini još jedno! crkni sirotinjo od muke!!

Natnat, kakva država takvi autobusi, vozači i kontrolori.

Ako ti se ne sviđa onda kupi prnje i idi gde hoćeš.
Zbog ovakvih ko što je ova što pljuju po svemu što je naše bi uveo da karta bude 750 dinara.

Hahaha Renato, e jesi cirkus. :)

Koliko je uopšte karta kod vas?

Nindža tehnikolor.

Ja sam se vratio u Berane i sad mogu da odmorim od vaših usranih javnih prevoza, i plusova i bus plusova, i baba sa slušalicama, i kontrolama...

Crnogorci idu pješke , polako...

Ako ti se ne sviđa onda kupi prnje i idi gde hoćeš.
Zbog ovakvih ko što je ova što pljuju po svemu što je naše bi uveo da karta bude 750 dinara.

Ne palimo se na trolovanja onih koji spadaju u onu kategoriju putnika koji sa mamom ulaze na bilo koja vrata :)

A LesTaT je našao baš pravi tekst. Dokle bre?