Нинџа контролор (пензијонисани маринци)

  1. i ovde u svici vise ima starih no novih tramvaja..
    ali.. ti stari tramvaji lice na nesto. iliti, redovno se CISTE, farbaju, menjaju se presvlake na stolicama..
    ono nase izgleda kao leglo zaraza.
    nije narod stoka, vec se ono ic ne cisti.

  2. Ne znam o kakvim otkazima pričaš...a od čega misliš da se kupe novi busevi, kada novac od karata ide isključivo Bus Plusu kao privatnoj firmi?

    Ne ide njima sve, nekih 10 posto. Ispravite me ako grešim.

    A samo treba pogledati bivšeg direktora GSPa, neću ga imenovati. Lik ima par automobila, zlatni roleks i neke megasvemirske telefone. Da ne pričam da njegovo odelo košta više od mojih kola...

  3. A samo treba pogledati bivšeg direktora GSPa, neću ga imenovati. Lik ima par automobila, zlatni roleks i neke megasvemirske telefone. Da ne pričam da njegovo odelo košta više od mojih kola...

    Možda je pošteno zarađeno... a možda i sultan jebe kamilu.

  4. Pošteno, čak su mu i radnici gspa snimili pesmu kako je lopov...

  5. Jest fino što u BL-u mogu skoro svagdje doći pješke ili biciklom, a ne ko kod vas jebavati se u četresdeset autobusa i putovati sat vremena i presjesti šurnaest puta da bih stigla na drugi dio grada...

  6. Eeee, vidiš sad...

  7. Ma nama trebaju putevi. Široke ulice... Onda će i ovo autobusa biti dovoljno. Vidim natnat, ali fazon za 10 godina je bus plus samo naš :D A do tad...

  8. Ја сам им предложио да пошто немају надлежности, а народ који се вози аутобусом сматрају стоком, направе тимове за награде и казне. Како би то функционисало? По неколико контролора би након што неко уђе на за то предвиђена врата дало кекс грађанину послушном. А онда би га поздравило аплаузом, а касније би могли и да му спевају песмицу или такво што. За оне инаџије који правила не поштују не да не би било кекса, него би га грубо извређала група контролора задужена за тај незахвални део посла. Онда би стали поред њега, гурали га и питали га сваки час "је л' излазите овде".

  9. BANUJMO SVE BEZ KARTE!

  10. Jbt koliko deru narod. Ja bih jednostavno stavio cijenu voznje 20-30 centi tako da svako moze da plati, i uveo bih visoke kazne tako da bi ljudi kad jednom plate 100 evra kaznu poceli da kupuju karte, i svima bi bilo dobro, busplus bi imao vecu zaradu, ljudi bi placali kartu i sve bi bilo ok. A ovako nabiju cijene da ne moze narod da placa pa ne zarade nista. Ja recimo studiram u Becu i za studente kosta mjesecna karta 30 evra, za sve metroe, tramvaje, buseve, cak i regionalne vozove u zoni grada. Normalna karta kosta 45 evra mjesecno, a eto recimo do skora je kostala 50 evra a kazna kad te uhvate bez nje je bila 70, dok je sad karta 45 a kazna 100. Sasvim jednostavan sistem.

  11. Ne znam o kakvim otkazima pričaš...a od čega misliš da se kupe novi busevi, kada novac od karata ide isključivo Bus Plusu kao privatnoj firmi?

    Sinoć sam negde čitala da će se zahvaljujući otkazima uštedeti neka cifra da bi firma profitabilnije poslovala. Mnogo su muljali na tenderu pa sada valjda negde moraju da vade fleke.

  12. Prebaciću na fon RATM - Killing in the name of, ali ima da isečem samo onaj deo "Fuck you I won't do what you tell me!" i ulaziću na srednja, pa kad mi kažu da ne smem, samo ću da pustim pesmu i da ih kuliram. FAK DA POLIS! lololo

  13. A kako da se stane na put ukidanju linija na kojima se možda ne učita dovoljan broj putnika? Kakvu moć ima običan građanin da zadrži svoju liniju? Ljudstvo mora da se organizuje u učitavanju zarad linije. E, to mi je malo naci rešenje. Dehumanizovano je jer ljudi imaju potrebu da stignu negde i u malom broju, dakle, i u ne prepunom autobusu.

  14. Nek prestanu da kradu na izgradnji autoputa, mostova i svemu ostalom što rade dok su na vlasti, pa nek od tih pokradenih para srede GSP, i nek nam plate svima godinu dana besplatnog gradskog prevoza. Toliko su se nakrali da bi im ostalo para da obnove sve autobuse. Mamu im jebem!

  15. Ovaj sistem ulaska i izlaska je ocigledno smisljao neko ko nije usao u Lestanac. Dok bi dosao do srednjih jebalo bi mu kevu pola autobusa, babe bi ga umlatile gore od horde navijaca, a opet ne bi izasao.

  16. Dok nije bilo tako X puta sam se znala zaglaviti u vratima jer se jedni bore dizađu, a drugi duđu

    Босна, уместо да ко људи сачекају да прво путници изађу па се укрцају, они се кољу ко ће дизађе а ко дуђе, начи невера. Шта ти је Бознија лолол

  17. Fejze, idemo kružno. Jedni ulaze na jedna vrata, drugi izlaze na ostala. Zar je to toliko teško?

  18. pa idete kružno jer niste mogli da se snađete bez da se koljete dok se ulazilo na koja oćeš. U civilizovanim zemljama, prvo ovi što izlaze pa posle ovi što ulaze.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.