Prijava

Kako nema? U oba slucaja neuki ljudi pricaju o stvarima u koje se ne razumeju kao da znaju bolje od eksperata u tim oblastima

Pa i City uzo ona dva klinca iz Niša jos sa 16 pre nekolko godina, pa eno vidim igraju u prvoj postavi sad.
Ti si gotov proizvod Zap, ne mogu tebe i njih da vrbuju sa istim motivima. Ne kenjaj.
Ja ne sporim njihov potencijal.

Gde si video da se ja pravim da znam nešto o matematici jebeno, hahahaha pa šta je ovo informer

Pa ne znas ali znas da je nepotrebno. Ali ne znas o cemu pricas. Ali pricas sa velikom sigurnoscu i samopouzdanjem o tome. Ukratko bivas bombas

naravno da je nepotrebno... za 500 ljudi raznih profesija, nivoa obrazovanja i socijalnih kategorija koje poznajem, 499 ne koristi matematiku i nije im potrebna više od onog što može da uradi na digitronu. Znaš ti da je tako, nego eto hoćeš da mi kontriraš i da me napraviš budalom. Ne praviš me budalom, već samo ponekad uspevaš da me dovedeš na svoj i celtov nivo razumevanja stvari, što ima određenih sličnosti, ali nije u potpunosti isto.

i zašto sr uvek zakačiš za nekog koga slepo slediš kao minion, budi svoj

Da vam kažem nešto - Srbiji bi u ovo trenutku bolje bilo da ima višak i tih i takvih tinejdžera matematičara nego ovoliko glumaca i pevača. Ne može tinejdž mjutant nindža matematičar nikada da bude toliko govno kao ove dve kategorije…

Poljski vc - odabrati dovoljno čvrste daske kako ga ne bi srušio vetar i kako buljom ne bi aterirao u sopstveni minuli rad. Uzeti metar, izmeriti, izrezati ih proporcionalno kako ne bi bio vrljav i pao. Napraviti pad na krovu da se sliva kišnica. Izdići ga malo od nivoa zemlje kako voda ne bi prodirala unutra i kvasila ti noge dok kenjaš, neprijatno čak i Japancima. Kupiti ubodnu i izrezati prozor da se ne ugušiš od govana, pošto si zaboravio da ostaviš otvor jer prethodno nisi lepo sve nacrtao u autokedu.

bukvalno ništa od toga nije matematika...jedino ako ne posmatraš po službenoj dužnosti, pa eto krug spada tamo, tom logikom ne možeš ništa da uradiš ako ne udišeš vazduh, a to je već hemija hemija je svuda oko nas i jebe, koji kurac matematika

Vidis bomby to je zato sto je obrazovni sistem pravljen da bude univerzalan jer osnovna i srednja skola mora da iskoluje i buduce poljoprivrednike i ekonomiste i pravnike i trgovce i doktore i programere. I namenjeno je da te osposobi za zivot i omogući ti da biras sebi zanimanje u skladu sa svojim sposobnostima i interesovanjima.

Da, ne treba tebi ni metematika ni fizika ni hemija ali da to nisu ljudi ucili jos uvek bi orao volovima i jahao konja do azerbejdzana 2 godine

to su razni inžinjeri, a ne teoretski matematičari

A ko mislis da je dao inzinjerima matematicke alate da rade svoj posao?

bombas, ako si ozbiljan sa ovim ti si ona najgora vrsta nepismenog jbt.

od onih sto pricaju da ajnstajn nije pojma imao matematiku u skoli

U Pekingu pod Tadicem tri medalje, a ovde 9 pod Vučićem.
Pametnom dosta.

celt je bukvalno najgluplja osoba za život koju možete upoznati

hahahaha mnogi tupav lik

he, nisam video ovo.
nisam nesto preterano pametan za zivot, to stoji. bar ne onoliko koliko bi hteo da budem, tako da se trudim da ucim.

imam doduse par stvari koje sam uradio u zivotu na koje sam ponosan: jedna od njih je da ne moram da zivim sam u avganistanu da bi zaradio za normalan zivot, a druga je da se ne lozim na partizan i na zvezdu, a ni protiv njih.

iskoristio sam dvostruki integral da izracunam da ako bi to radio da bi bio mrzovoljni bob rok koji pljuje na sve bez razmisljanja, pa sam odustao.
tako da ima i od matematike neka korist.

8 medalja u Riju, 9 ovde, u Parizu cemo imati dvocifren broj.

Upamtite ovaj post pičke!