Prijava

Zašto bi morao da radi za NASU? Najinteligentnija žena na svetu ikad od kada je IQ meren vozi kamion. I srećna je. Možda čovek voli to što radi?

Ко те то слагао, леба ти'? :))

Zamisli drzavu na D i onda na njeno poslednje slovo zamisli voce!
tvoj odg je Danska i Ananas
ili je makar tako u 99% slucajeva.
Ljudi su predvidljivi i ako umes da predvidis kako ce se vecina ponasati eto ti velikog prostora za manipulaciju mozgovima

I nema šanse da se opustite i uživate? Zabole me živo kako on to radi sve dok me zabavlja da ga gledam. Meni je najveća mađija kad mi dođe šurak iz Danske i donese flašu jegera...

I nema šanse da se opustite i uživate? Zabole me živo kako on to radi sve dok me zabavlja da ga gledam.

+ amin.

Sad tek vidim, kul je :)

Шта има да уживам кад ми вређа интелект са овим пролажењем кроз стакло, набијем га на курац

Zabole me živo kako on to radi sve dok me zabavlja da ga gledam.

А шта би мислио кад би проверено неко рекао да је ту нешто више? Само то реци.

Шта има да уживам кад ми вређа интелект са овим пролажењем кроз стакло, набијем га на курац

ХАХАХАХА

Meni je najveća mađija kad mi dođe šurak iz Danske i donese flašu jegera...

Mađija samo takva, odmah se razvežeš posle litrenjače a ako uzmeš više, može se i levitirati. Provereno.

Pa kad ti vređa intelekt nemoj ga gledati - ja sam zato prestao da gledam sve kanale koji su primarno na srpskom...

А шта би мислио кад би проверено неко рекао да је ту нешто више? Само то реци.

svaka čast brate,aj,častim pivo.

А шта би мислио кад би проверено неко рекао да је ту нешто више? Само то реци.

Ako je nešto više u smislu Holivuda onda je konj što to ne radi kao Koperfild za velike pare, a ako misliš da je nešto više u smislu Hari Potera onda bi ga već do sad skleptali CIA, KGB, Mossad, IRA, DS ili sto drugih organizacija...

EDIT: da ne kažem šta mislim o takvim mistifikacijama...

svaka čast brate,aj,častim pivo.

Толко само? Па како те то не занима? Ако може овај пикљави, шо не могу ја?

http://www.youtube.com/watch?v=6MtoWnmtZ1o&feature=player_embedded

Враћам се на овог мог, некако ми је готивнији иако је чоколадан :) премотајте до 3:58. Објашњење неко ? Пошто сам га прегледао једно 10 пута и даље не знам како то ради.

EDIT: da ne kažem šta mislim o takvim mistifikacijama...

Ххахаха, знам да би реко, ал нико неће да те пита :))

Толко само? Па како те то не занима? Ако може овај пикљави, шо не могу ја?

nisam rekla da me ne zanima,ali ne bi' dudavim čoveka pre pive :3
a,ja ionako s onim pogadjanjima koje neko pomenu koju stranicu pre fino stojim,levitacija,hmm,može!
a,pikljavi,ne pikljavi,on čašu iskrivi,lolo.

Ххахаха, знам да би реко, ал нико неће да те пита :))

Ih, boli vas kurac za ono što ja pišem...

Шоми23 појма неам то и ова будала ради, није то толико заступљен трик изгледа, па нема ни објашњења, нем појма.

Брусе ма не мислим на Холивуд, него нешто што стварно нико до сад није видео, али да није намештено. Мада видим да си скептичан па оно, небитно :)

А ти седпласе, то везе нема са овим ал ајде. :) То бар сигурно није намештено, постоје људи који могу то.

a,pikljavi,ne pikljavi,on čašu iskrivi,lolo.

Е! Кажи а!

Što da se ne pitamo? Tako ih i stimulišeš da prave još veće i bolje iluzije. Ja lično se ne trudim da saznam, ali ako mi neko ponudi ili nađem izvor sa razotkrivenim trikovima, pogledam. Recimo zanimljivo je i kada čitaš Šerloka Holmsa da samo čitaš bez prethodnog nagađanja kako je pogodio izvesne detalje zločina, ali isto je zanimljivo i da razmisliš i pokušaš nešto sam da odgonetneš. :)

Ко те то слагао, леба ти'? :))

Mama za sudenim kompom. :) Pazi, postoji dosta talentovanih ljudi, visoko inteligentnih (što da ne), koji nisu u NASI ili negde, rade obične poslove, nije to presudni faktor. Sve je stvar izbora.

А и некако ми више дојадила та прича, ако си нешто посебно одма те довате ФБИ КГБ СНС ДС ПУПС и остале светске убер-организације.. Не требају ни њима баш сви.