Prijava

https://youtu.be/MuWwCUXGzWE

Ja - Kevin Klajn;
Meśja/Bohor/nasumičan mrzitelj džeza - Majkl Pejlin;
Džez - pomfri.

Dobro celte, ovo je veče eksperimentalne muzike " taština praznine" :)

al pogledaj na sta im lici papir sa notama kad snime nekog. jebeno resila da napise svaku notu sto zna, i kao sto rece ovaj iz majti busa, i par novih nota za koje nismo ni znali da postoje.

Što se srdiš Če nisam ti pucao u psa druže samo sam rekao da je džez golo mudo

Vitas - 7 element > džez

Bolje u psa da si mi pucao.
Ko ne voli džez ne voli ljude.

Ne mrzim džez, samo ga ne slušam, ne ulazi mi u uvo. Samo me interesuje zašto me iritira zvuk saksofona, a guglao sam, sa dosta ljudi je tako. Ne slušam odnosno ne volim ni prog muziku, kad čujem zvuk one gitare uhhh, kao da slušam muzički antonim iste.

Aaaa, ti si onda jedan od onih što vole Nirvanu i misle da je to dobra muzika.
Ok, praštaj, nisam razumeo iz prve.

ok boomer loool xD

ово горе ана соколовић је нешто најближе како звучи клавир кад испадне носачима клавира на 17. спрату па се котрља тако низ степенице до приземља

Ja sam gen x, bre :)
Nego ovo što kažeš da saksofon iritira neke ljude - stvarno nisam nikad čuo, ali verujem. Pre neku noć sam bio na nekoj poslovnoj večeri, (bomber post alert) i sećam se jedan lik mi je pričao par dana pre kako ne voli korijander jer je jedan od 10% ljudi kojima korijander ima ukus kao sapun, ja bio ono kao mmmkej, kada jedna devojka što je bila s nama ni pet ni šest nego "hoće neko ovo moje, nisam znala da ima korijander u sebi, meni korijander kao da jedem sapun ima ukus".
Možda tebi saksofon zvuči kao sapun?

Ja slušam moderniju muziku, ova starija je isuviše šablonska, ima izuzetaka ali to su takozvani pioniri žanrova koje sad slušam. Džez je džemovanje koliko sam shvatio, a saksofon je tečni sapun (koji ne volim, nikad ga sprat). Pokušaću da nađem kasnije jednu pjesmu od miksa žanrova u kojem prednjači džez, a saksofon, koji mislim da se tu čuje ima agresivniji i puno bolji zvuk.

korijander ima ukus kao sapun, ja bio ono kao mmmkej, kada jedna devojka što je bila s nama ni pet ni šest nego "hoće neko ovo moje, nisam znala da ima korijander u sebi, meni korijander kao da jedem sapun ima ukus".

E i ja ne volim korijander.
Mislim, mogu da ga jedem al jeste ima malo sapunjav ukus.

Aha!

Coriander also has some aldehydes that are found in soaps, detergents, and lotions as well as the bug family of insects. Soap has a taste of sodium fluoride. These aldehydes, mainly (E)-2-alkenals and n-aldehydes, are responsible for the soapy taste in coriander.

Ima ukus na bube aparentli

nije ovo hard kor improv dzez o kome pricaju mesja i che.
bar mislim da o tome pricaju, nije da su saslusali jedan drugog

oni pricaju valjda ono kad stanu bubnjar, klavijaturista, saksofonista i gitarista i svi sviraju sve najteze sto znaju da otsviraju u isto vreme

Ovaj klip sam stavio nevezano za diskusiju,sjeda mi ova kombinacija funky i jazza,relaxing