Prijava

Koliko li je ovaj jebao kad je ovoliko smršao?
http://blejac.com/nejneverovatnije-mrsavljenje-ikad/

Eto, mogao je da donira kožu onom momku što ga je onaj zapalio prije neki dan, a ne da žicaju kožu preko novina.

Eto, mogao je da donira kožu onom momku što ga je onaj zapalio prije neki dan, a ne da žicaju kožu preko novina.

Mislim da ne može da se daje koža drugim ljudima već se samo presađuje sa jednog mesta na drugo.

Daj Smorka bez toliko eksplicitnih scena, lik ne mora nositi gace uopšte.

Mislim da ne može da se daje koža drugim ljudima već se samo presađuje sa jednog mesta na drugo.

Može, može... Tražili su donatore kože zadnjih dana non stop.

I ova tema se pretvorila u jebanje... Dobri smo.

HAHHAHAHAHHAHAHAHAHAH ĐEMBELI JEBU!

ju, sad moram videti šta je bilo sa ovim debelim, dal je preživeo...

Grozno, grozno, grozno!

Ok, neću više, stvarno je užas...

Ne znam da li ste gledali dokumentarac ''Supersize me'', tu je baš lepo iskritikovana hrana iz Meka... Uticalo je i na to da se iz Meka izbaci super ekstra lardž porcija ili tako nešto...

http://www.youtube.com/watch?v=H-eRXuuH9AI

Ima mesa i za izvoz. Kakvi su, ko pudinzi.

Gledao, kod nas se zove Debeli ja, puštao ga B92. Onaj lik se urnisao od loše hrane čak je prvog dana povraćao. Valjda je vegeterijanac.

Kod njih je to obrnuto skupa hrana kod nas (Mek, itd) je kod njih vrlo jeftina mislim kako junkfood može biti skup, pa su siromašni debeli a bogati mršavi, za razliku od nas.

Msmojne od ovoga možeš napisati bar dve definicije

Ima mesa i za izvoz. Kakvi su, ko pudinzi.

Ima mesa i za izvoz. Kakvi su, ko pudinzi.

Pa, ranije je bila politika da se takvi pacijenti hospitalizuju, i da im se daje samo voda i šećer na infuziju samo kada mu padne nivo, i tako dok ne budu ponovo mogli da se kreću. Ali sada nema toga, da li ima previše ljudi, a njihova hospitalizacija dosta košta...

Možda bi bilo dobro d ajedu tone celuloze u vidu vate ili nečega... Ne mogu da svare, a drži želudac... Ima nekih lekara koji smatraju da bi kontrolisana upotreba pantljičare bila dobra stvar, lično se ne slažem sa tim.

Kod njih je to obrnuto skupa hrana kod nas (Mek, itd) je kod njih vrlo jeftina mislim kako junkfood može biti skup, pa su siromašni debeli a bogati mršavi, za razliku od nas.

Da, u tome je fora. A i naši ljudi nisu navikli na tu njihovu hranu, hvala bogu. Ne znam, gojaznost je u Americi i Britaniji stvarno veoma veliki problem, i to u siromašnim crnačkim krugovima pogotovu.

Rade ona smanjivanja kapaciteta želudca (valjda se ovako piše). Pa smaje kapacitet za 50, 60, 70 % ali je to nepovratan proces. Ali on najbolje utiče na gubljenje kilaže, jer smani mogući unos hrane za onoliko koliko je želudac smanjen.

Da, za tu metodu uglavnom pričaju kako nije previše opasna i osrednje agresivna, mada nam je naša profesorka govorila da to baš i nije tako. Jedna devojka (iz Niša mislim) pre nekoliko godina je umrla zbog komplikacija usled ovog postupka. Ali, to bi bio najtrajniji način da se ovako nešto zaustavi, oni se često vraćaju svojim navikama.

Ali, to bi bio najtrajniji način da se ovako nešto zaustavi, oni se često vraćaju svojim navikama.

Imaš lika koji je izgubio preko sto kila, i ne znam koliko se pridržavao svih dijeta, a onda je jednom otišao da u neki dinner, tamo video neku hranu i počeo da jede, za manje dve nedelje je vratio staru kilažu.

Mrzi me da tražim link.

Imaš lika koji je izgubio preko sto kila, i ne znam koliko se pridržavao svih dijeta, a onda je jednom otišao da u neki dinner, tamo video neku hranu i počeo da jede, za manje dve nedelje je vratio staru kilažu.

Zar je moguće za manje od dve nedelje dobiti sto kilograma? U redu, znam za jo-jo efekat, organisam se zbog nedostatka hrane utrenira da još više štedi, i da, kad god je moguće pravi zalihe, ali baš sto kilograma... To je sedam kila dnevno! Minimum. Gde si to čuo?

Gde si to čuo?

Dokumentarac neki bio mislim na nacionaln geografiji. Možda nije dve nedelje, možda je malo duže trebalo, ali je u svakom slučaju za kratko vreme vratio kilažu.

EDIT: Možda je to ovaj ne sećam se davno je bilo, ali je ovo mnogo više od sto kila.
lolololololo

http://m.dnevnik.hr/index.php?article_id=95733&comments_page=1

To je sedam kila dnevno!

Nea šanse, osim ako nije jeo bar jedno tele dnevno.

Tatin drug je radio ugrađivanje nekog balona u želudac. Imao je oko 150 kg. Mislim, kad ga tamo aplikuju, da se smanji obim istog, što rezultira manjim unosom hrane ergo bržom zasićenošću.
Mučenik je dosta smršao nakon zahvata. Mada kad sam ga videla pre par meseci, opet je bio podgojen. Ne znam da li je taj zahvat revirzibilan, jebem li ga ...

Pročitaj ovog odozgo on je za ispitivanje.

Mislim na moj link da ne bude zabune.