Prijava

Nađeš devojku, kres kombinaciju, prijateljicu sa izvesnim beneficijama. Dogovorite se za kres, a ti pre toga popiješ brom.

Rezultat: Objašnjavaš joj zašto ti se nije dig'o - 32000 kalorija.

Zato što znaju da Đembeli jebu!!!
Da, đembeli jebu i mi manje đembeli ili mršavi nemamo šanse!

Skočko, a šta je sa onima koji imaju jaku želudačnu kiselinu a goje se jer se vode parolom da im treba mesa i mesa svakog dana? Kako da ti ljudi smršaju i ubrzaju metabolizam? Tipa ako čovek ima 175 cm visine, bukvalno debele kosti a težak je 95kg. Kako on da smrša?

од џеје се мршави... НАВАЛИТЕ!

Tipa ako čovek ima 175 cm visine,
bukvalno debele kosti a težak je 95kg

Jedna zanimljivost, na debele kosti može da ode manje od kilograma, mislim da je nešto smešno oko 400g, ali eto, neka bude kilogram. Debele kosti ne mogu da budu opravdanje.

Naravno da ne mogu da budu opravdanje. Pitam koliko kilograma takva osoba mora da smrša do idealne težine? I kojom metodom s obzirom na to da je naučen od malena da jede isključivo meso.

Тако што једу, а ништа не раде, и боли их уво колико су тешки или их боли, па још више једу. Ваљда.


Гледао сам неку серију о најдебљим људима (нормално све амери) био је неки лик који је пре 10-ак година догурао до 400, успео да смрша на 90 ѕа две године (!!!) наставио нормалан живот а онда се за мање од годину дана скоро вратио на оних 400!
Касније је објаснијо то овако: ''Кад сам са пријатељима отишао да прославим крај успешног мршављења (иначе је био на тв као сензација кад је скроз смршао) , узео сам хот тог, али хот дог није хот дог без кечапа, ал то не иде без помфрита, и тако се један хот дог претворио у 2, онда у 3, и на крају у 15... и тако сам се за мање од 2 месеца вратио на стари начин живота.''
То је неки проблем у главама, није то метаболизам ово оно, то је бескрајна жеља за храном.

, a šta je sa onima koji imaju jaku želudačnu kiselinu a goje se jer se vode parolom da im treba mesa i mesa svakog dana?

I ja imam jaku kiselinu pa pijem lijekove....

То је неки проблем у главама, није то метаболизам ово оно, то је бескрајна жеља за храном.

To je ovo čudo. Jednom se navikneš na hranu koja to sadrži, posle ne možeš da se odvikneš.
Pokušajte da pojedete hranu koja je začinjena pravim svežim začinima i običnom solju, videćete razliku u ukusu. Naravno da vam se neće svideti jer je začin C i ostali začini tog tipa pun tog sranja koje daje onaj lep ukus jelu.

Vučica21

Skočko, a šta je sa onima koji imaju jaku želudačnu kiselinu a goje se jer se vode parolom da im treba mesa i mesa svakog dana?

Вучице, ја не верујем како баш ти увек имаш погрешне информације.

Месо не гоји, не гоји чак ни свињско месо. Ако једеш само месо смршаћеш, то су протеини, протеини не гоје!

Гоје угљени хидрати.

Kako se ja nisam ugojila? Jedem sve što sadrži ugljene hidrate i ništa. Kilaža se ne menja.

Vučica21

Kako se ja nisam ugojila? Jedem sve što sadrži ugljene hidrate i ništa. Kilaža se ne menja.

Ти си бот, саздана си од нула и јединица.

To je po mom mišljenju pre psihički nego fizički poremećaj. Nedostatak svesti o samom sebi i svom telu, izlgedu i zdravlju. Depresija. Socijalna zapuštenost. Apatija i potpuno nepoznavanje/poricanje drugog načina života koji ne podrazumeva konstantno prejedanje, a sa druge strane uključuje neku minimalnu fizičku aktivnost tipa šetnja. Kombo svega i svačega što te i pored zdravog vida dovede do totalne nebrige.

čicevu, kilaža ti se ne menja, konstantno 150? hah, šaaalim se :))

Ти си бот, саздана си од нула и јединица.

HAHAAHAHAHAAHAHAHA
Uvesti Vucici antibot pitanje kad hoce da postuje.

Ja mislim da se goje zato sto prosto mnogo vole da jedu i zabole ih za izgled... Nisu svi ljudi isti... Ljudi imaju razlicite prioritete u zivotu tako neko voli da se drogira neko da izlazi drugi da jebu a neki da jedu... Treba u zivotu raditi ono sto najvise volis i ne okrivljavati druge sto cine to isto... Svi smo mi navuceni na nesto da nismo smorili bi se i zivot ne bi imao nikakav smisao...

Ma ja 40 kg na 150cm visine (patuljak:)) a jedem šta mi se svidi i šta mi prija. I to što kaže Muss, a i sve je stvar metabolizma što je pominjao Skočko. Izgleda da je meni metabolizam ubrzan. :)

Ma ja 40 kg na 150cm visine (patuljak:))

Duuuuuuša slatka mawa!

Hahahahahahaha to mi muž stalno govori. :)
Ne bi bilo lepo da mi još neko tako kaže. Kapiraš Skočko? :)