Prijava

Kad sam se ujutro probudio falilo mi je 50 maraka. E sad, da li sam njemu dao, ili sam potrošio u gradu ni dan danas ne znam.

e bas si glavni :D hahah

Čisto sumnjam prosto ne vjerujem. Imam jednu zgodu iz Dervente.
Vraćamo se sa vašara prije jedno 10 godina. Vozi moj pajtos, puno nas je auto, još jedino ja imam vozačku, al sam se ubio ko siroče. I ostali su cirkali, ali ne toliko. Zaustavlja njega u Lužanima policija. On duva i naduva nekih 0.8-0.9. Uglavnom ne dozvoljava policajac pajtosu da vozi nego mora neko drugi s vozačkom. Dao ja vozačku i kaže on da možemo ići. Jedva sam ja ubacio u prvu krute jebo, umalo nisam sletio u suprotni kanal koliko sam ga šibno po gasu. Posle 200 metara. iza prve krivine, vratim se ja lijepo na zadnje sjedište, a pajtos nastavi da vozi.

Доста пута су ме заустављали, неких 5-6 пута да дувам, нису ми нашли ништа и неколико пута су ме заустављали јер сам засрао.
- Скретање лево из траке за право, испред патролних кола - био ми мерак да то урадим, па нек платим шта платим. Пустили ме.
- Скретање лево где је забрањено - пустили ме.
- Пуна линија - пустили ме.
- Једносмерна - наплатили два сома.
- Паркинг јебени сервис ме казнио јер нисам платио. То нисам морао да платим али јесам, да ме не бије малер. лололо Иначе после размишљам, нисам видео таблу која обележава наплату, па још мало размишљам, јбт ушао сам у једносмерну са друге страна, па још мало размишљам, док сам улазио из ње је излазила интервентна... Тако да сам још и добро прошао. лолололо

Izvini, malo je 9.000. Zamisli da je na njega takvog naleteo neki bizniser iza ćoška i to baš u momentu dok je zauzet važnim i neizbežnim telefonskim razgovorom, toliko zauzet da nema kad da obraća pažnju na slučajne prolaznike...
Stvarno, ali stvarno ne treba neke stvari prizivati.

Bre Natnat pogledao je čovek, tu sam ja mali milion puta prešao na crveno od pozorišta ka konju. I čisto sumnjam da je pandurčina mislila na njegovu bezbednost u tom trenutku.

Pre 2-3 dana u NSu, crveno svetlo, ljudi pretrcavaju, a ima i onih kojima se ne zuri, oni samo prosetaju. Najjace je sto pandur stoji 30m dalje i jede burek ili tako nesto masno.

jede burek ili tako nesto masno.

Ovo je ključno za cijelu priču. :D

EDIT: Na ovo "tako nesto masno" sam oplakao hahahahah

Jebote, glavni, ti možeš knjigu da napišeš o svojim doživljajima. :D

Čovek na pauzi prezalogajio nešto što je platio parama od naplaćene kazne.

Slupao sam se sa automatika 1998-e u dvorištu škole u kojoj radim (bio je raspust, nisam prešao ni u drugu brzinu - naleteo na pesak i skliznem u prozor). Otkinem pola lica, 44 šava, polomim nos i završim na hitnoj hirurškoj da me zakrpe ko maturski u srednjoj kožarskoj. Epilog: kazna za sudar motornim vozilom sa vozilom na šinski pogon, vožnju pod uticajem alkohola i vožnju neprilagođenom brzinom. Ni jedno od ta tri nije tačno, ali to su devedesete - panduri nisu ni bili na uviđaju, samo su "napravili" papire.

Da napomenem da vozačku imam od 1996-e i nikad nisam kažnjen ni zbog čega. Ni dan danas mi nije jasno otkud voz u dvorištu moje škole, a radim tamo več 14 godina...

ko maturski u srednjoj kožarskoj

Ovo može da se definiše jebote. :D Gamad drotovska, samo obične smrtnike imaju muda da kazne, aj da ga vidim da zaustavi Audi 8 sa zatamnjenim staklima, oće kurac.

Epilog: kazna za sudar motornim vozilom sa vozilom na šinski pogon, vožnju pod uticajem alkohola i vožnju neprilagođenom brzinom.

О Боже, на тренутак сам помислио да си се погубио. о.О

Prelazak preko Nemanjine van pešačkog, a murija u civilnom fiatu prekoputa. "Dečko, dođi ovamo." Već bilo kasno da trčim. Tu me oni legitimišu, napišu kaznu, toliko i toliko dana da platiš. Ja kažem da nemam, jer sam student. Onda sud, pičke materine. Ma važi.

Drugi dan sam pocepao kaznu, tako da i danas stoji neplaćena, bole me kurci.

i zemljak, jesu ti stizali pozivi za sud, kad je to bilo? ja se sve nesto razmisljam dal da platim pa budem miran ili ne....

Ja te vozačke probleme nemam pošto ne vozim još, mali sam...
mene su samo zbog tuča vatali i imam, čini mi se, neka dva ukora, al mi je olakšanje jer se to sve skida kad napunim 18, valjda o.O
sudija se drao na mene kad sam bio na sudu, pred ćaletom :( bezobrazluk

A što se tiče semafora, ovi naši panduri samo opomeni ako te uvate

Ја сам пре пар година добио вероватно једну од најглупљих казни. Прелазио сам пругу и светлео је семафор за воз, само што се упалило, рампа још била подигнута, ја то нит видо нит чуо ону звоњаву, била музика јака у колима, кад одма иза рампе јури ме плави штрумф са палицом "СТАНИ СТАНИ СТАНИ".
5000 и још сам потписо, глупан.

gde bre da stanes, kad voz dolazi... :D
i ja sam potpisao isto jutros...
nego jel ima neko da rascisti, koja je fora s tim ako potpises/ne potpises? jel to tipa priznajem da sam kriv/nisam kriv ili ima neko dublje znacenje?

Ако не потпишеш идеш на суд, а и ако потпишеш а довољно је велики прекршај идеш на суд. Е сад, пошто је то твоја реч против пандурске, мора пандур да дође на суд да сведочи. А пандур често испали јер га боли курац, па ти прођеш некажњено. лолололо

Па генерално да, али ако те узме на зуб пандур, не можеш ништа, или врло мало против пандурске речи. Ипак су они побратими са судијама по те правне линије.

Enemy, jesi ti pravnik ili tako nesto? Dobro bi mi dosao savet. :)