Prijava

Al se tebi ovlažila pička na WoT čim tako brzo napreduješ. :) Ruski tenkovi su mama, najveći kalibar koriste generalno.

Ruski tenkovi nisu najbolji veruj mi. Svi su isti, samo su drugačiji, različit stil igre.

mada i ameri dobro prase,treba da napravis ralzliku dal vise volis ding ili demejdz :)

mada i ameri dobro prase,treba da napravis ralzliku dal vise volis ding ili demejdz :)

Njet, komred, bitno samo šta ti je u srcu. Ja sam dete komunizma zbog Red Alerta, tako da za mene samo Sovjeti postoje, ako su opcija, bez obzira na karakteristike, sa njima ću se uvek snać'. :)

Stigao na tier 4, cepam T-28. Nezgrapan, mater mu, al' kad pripuca, bjež'.

ja gazim ferdija i t25/2

Tier 5 stigao, KV-1. Majku mu, ide 20 na sat, al' kad zapuca, bež' u kurac.
Ćemo igrati?

chavez daj mi u pp svoj nick da te adujem...u svakom slucaju kv1 i kv2 nemoj prodavati...jel su dobri mani mejkeri,jos ako nemas premijum....

Koga zanima, uz svet kompjutera se dobija pristupnu kod za zatvorenu beta verziju igre world of warplanes. Igru pravi isti tima kao i ovu samo sto je rec o avionima. A ja sam malo igrao ove tenkice to jest tek par nivoa al mi se cini da su svi tenkovi brzi od mene jel ima neka fora da budem brzi ili to dolazi sa boljim tenkovim?

medijum tenkovi su brzi ne racunajuci lajt koji su obicno manjih nivoa,ako si hevi onda nemas mnogo sta da trazis osim npr par slucajeva gde malo bolje idu nego ostali teskasi...desni klik pa vidis kolika je max brzina...

Ok. Nego mi se cini da su tenkovi ostalih igraca brzi od mene a racunam da posto su pocetni nivoi da bi trebalo da su slicnoh karatkteristika. Hoces da ti dam sifru za beta verziju posto ja nemam trenutno vremena da igram?

hvala,imam je vec par meseci..tj od kad je izasla..ali nemam mnogo vremena kad igram tenkove po 5-6 sati na dan

Mozda me nisi razumeo ja ti pricam za sifru za ovu novu za avione. A ako i za to imas onda ok, nego ja slabije to pratim u poslednje vreme pa sam mislio da je skoro izasla. Ako nekom treba neka kaze da mu dam.

kazem ti da imam:)

Mene zanima, daj meni. Vidim i ovo je kul, ali avioni mi se svakako više svidjaju kao kocept :-)

sigurno ce avioni biti extra samim tim sto su targeti i na zemlji,a cisto sumnjam da ce varijanta stekanja ukoliko je to moguce ikako,nekog zanimati...

A posle toga nastupa mix, ''Word of Waplanes AND Tanks'' :D