Prijava

Mislim da imam 500 evrića u šteku možda bi mogo da osnujem neku profitabilnu firmu lolo
Jebiga gazimudo kad bogat krade to je biznis a kad siromašan krade on je lopov

Osudjujem onog iz busa zato sto sto ne placa kartu. U zajecaru imamo 1 liniju koju sam koristio 2-3 puta, tako da ne znam maltene nista o bus plusu, ali definitvno nije u redu prema ostalima da se vozi bez karte. Jedina greska komunalaca je sto nisu pozvali nekoga ko ima pravo da na silu istera onoga ko nece da izadje lepo. A da li ste primetili kako nestaje zvuk nekoliko sekundi pre nego sto polismen napada putnika?
Deda je direkno napao hladnim oruzijem coveka koji radi svoj posao i koji je mozda neciji otac? KRIV

ali definitvno nije u redu prema ostalima da se vozi bez karte

Pa nije u redi ni da se osnivaju ovako profitabilne firma na krajnje sumnjiv način i štaćemo sad oćel možda i vlasnike busplusa tući komunalci

Ali ljudi, BUS PLUS je unajmio KOMUNALNU POLICIJU da sebi OBEZBEDI NAPLATU usluge?

Zasto komunalci ne bleje u Simpu recimo , pa da obezdbede da radnici simpa dobiju platu? Zasto ih nije bilo u zelezari? NISu pre privatizacije? Budimci? U firmi u kojoj radi moja keva kojoj drzava duguje 30 miliona dinara? Drzava, ej?

Za ovo komunalni pandur nema pravo da upotrebi silu. Moze da zove prave pandure da ga privedu, ali to se ne radi , jer sta ce mu onda bude? Cak i kradja do 15000 din. se ne goni po sluzbenoj duznosti da ne bi opterecivali nase ultra efikasno sudstvo.
Znaci stanes na pumpu, napocis, za npr. 12000 din, i zapalis, a panduri ti NE MOGU NISTA, moze samo da osteceni podnese privatnu tuzbu...
Znaci, ja recimo imam radnju, i dodje neko da mi krade, i ja ga uhvatim, i ne smem da ga pipnem (dobro razbijem) jer odma ide prijava za remecenje javnog reda i mira (doziveo TRIPUT) i oduzimanje oruzja (lovackog koje je stajalo u kuci, i nema veze sa tim), a kada se stiti DRZAVNI interes onda PANDURI biju za 50 dinara.
Inace ja placam sve sto koristim, pa i kartu, ali DRZAVA JE GOVNO.
E tako.

lololololololololololololololololololo al ga zajebase :D verujem da ujeda samog sebe za dupe zbog toga sto nije platio tu jebenu kartu..a ima 32 godine i jos uvek studira? ja sam se rodio kad je mojima bilo jos 2 i 1 godina da zavrse fakultete, pa su oboje zavrsili 2 godine izvan roka..

"Navijači tužili brusa tatona jer su ga tukli"
lolollololololololo

Мене би био блам да сам овај дебели и да ме комунални полицајац удара као да нема крви у себи. Лик се није померио ЛОЛ

Трули смо из једног, јединог, простог, а тако свеобухватног разлога:
Нико нема ПРАВО поштовање ни према коме; нико никог не уважава; сви би хтели да буду веће попе од владике, веће кадије од правника, већи десетари од генерала. Само, некоме успе, а некоме не, али то ништа не мења.

Dobro ljudi, jel vi prije tog busplusa niste plaćali kartu? Ili vam je bilo lakše da je platite, pa se o tome radi?

E da, i kad ja kupim Koka Kolu, te pare idu u Ameriku i finansiram ljude koji su nas bombardovali. To je taj rad?

Ne, radi se o tome da ako si kupio kocu od 2 litra, ne dodjes na kasu, das 120 dinara, a oni tu uzmu onih 2 litra i daju pola litra i kazu " jebiga, i dalje pijes kocu,jes da nije 2 litra,al ko te jebe, ne mozes nam nista"

To nije u redu, ali onda prestanes da koristis njihove usluge.

Pa kocu ne kupujem, a gradski prevoz necu da prestanem da koristim jer je to javno preduzece. Ne svidja mi se ni info stan, smem li da prestanem da koristim njihove usluge?
Ja bih,al mi ne daju.
Tajkuni koriste javna preduzeca da sebi stavljaju pare u dzep, al opet mi moramo da budemo posteni.

Усеравање силеџија, други део.
http://www.youtube.com/watch?v=_3ZtXwYiDHA

Ja sam pitao, al mi niko ne odgovori, kako funkcioniše taj busplus? Koliko se voziš za najnižu cijenu i koja je to cijena? Koliko su se cijene promijenile od uvođenja novog sistema?

Је ли могуће да овај ђембели и контролори накупе сома и по коментара на Блицу?
Како смо ми до јаја људи кад немамо ничим пречим да се бавимо....
Ђембели је требао да купи карту, ако већ није, онда мрште напоље и чекај следећи.... Нека су га ударали, требали су га поштено испребијати јер би праве пандуре болео курац да дођу.... Немош говнара другачије научити реду, ако неће милом, онда ће ваљда силом научити....

Ja sam pitao, al mi niko ne odgovori, kako funkcioniše taj busplus? Koliko se voziš za najnižu cijenu i koja je to cijena? Koliko su se cijene promijenile od uvođenja novog sistema?

Нису се промениле, или су се промениле 5-6 динара. Нисам сигуран око чега се дигла толика фама.