Prijava

Tulumbac!

Ponovo te pozivam da se izjasniš za ulogu. Evo imaš fore do nedelje u ponoć (znači još sutra). Ako se dotle ne izjaniš, uloga ide drugoplasiranom.

Prijavljujem se i ja...dosta dugo sam na Vuji,zasluzujem ulogu...you understand me? :)

A ko je drugoplasirani ako sme da se zna?

tako je...ko je drugoplasirani

Hehe, ja i zaboravio da sam se prijavio. Mislim da bi zbog novonastale situacije najbolje bilo da dobijem ulogu "Fernando Colunga". :))))

Bolje latino jebač Ivanoviću.

Pa da uplasim nove clanice i nastrane clanove? Bolje ovako da ih polako uvedem u svet uzivanja uz latino strast!

A kakva bi meni uloga pristajala Gvozdene???:D:D:D:D:D

E sad ozbiljno. Uloga- latino zavodnik (jebac je previse grupo :P). Fernando Colunga je takodje preterano, ne zelim da ljudi pomisle da sam opsednut njime, samo mi je idol.

A da, i da se izvinim sto nisam ranije primetio da sam wanted man na ovoj temi.

Sređeno. Eto sad imamo i zavodnika :)

Hahaha....hahaha..hahahaahh...
Ode ovaj sajt u ku... ovaj htedoh reći, postadosmo grand. :D

ja sada zvanicno trazim da mi se dodeli uloga sinji kukavac, posto u zadnje vreme prilicno odgovaram tom opisu. onda bar nek budem to i zvanicno!

A tebi tihi, ja bih dala ulogu "Baba sere", da ti svi traže dozvolu za sranje pošto si tu najkompetentniji :D

ja trazim ulogu OMLADINAC

Ja tražim ulogu Doctor Fear doktor za strah na ovom sajtu
HITNO!!!

e, da se i ja javim iz svog dugog sna.
ja bi titulu "prvi medju povlašćenima", jerbo sam bio prvi moderator na vukajliji, makar tako da mi platite što sam se bakćo sa starim sistemom moderisanja koji je bio još u fazi razrade te je bio pravo zlopaćenje.
joć nešto, kaizeneeeeeeeeeeee, vrati mi moje mod supremoći, skino sam se s kriptonita keve mi.

Ja predlažem ulogu "Prvoborac" za tebe...:-)

:) Migza moraćeš da sačekeš da bi bio mod ponovo. Ponovo se aktiviraj pa ćemo da vidimo...

Ja bih bio zadovoljan ulogom Ministar za hip hop...ako moze...hvala