Додељивање улога

  1. ako je to sutra napisala juce onda je logicno da trebate da nam kazete rezultate prekljuce, zar ne?

  2. Ne. Logicno je da kazu danas.

  3. pa sto onda ne govore? A jel imas ti akvarijum?...ako je to logicno..

  4. "pa sto onda ne govore?" - Rekli su do prvog, a ne prvog do podne. Ima jos 12 sati do kraja dana.
    "A jel imas ti akvarijum?..."-Nemam. Koji ce mi kurac.

    "da trebate"- Sta se iz ovoga moze logicno zakljuciti?

  5. Pošto već neko vreme nije bilo dodeljivanja uloga, odlučili smo se da ovog i samo ovog puta dodelimo tri! DobitnicE za mesec avgust su:
    1. selenijum
    2. rockangel
    3. dobra_losa_zla

    Neka svaka otvori temu za moderatore gde će da daa predlog za svoju ulogu.

    Čestitam! :)

    Ostalima - više sreće drugi put...

  6. Eventualne zalbe slati na vukajlija@vukajlija.com .
    Rok za predaju istice u sredu, 3. septembra 2008. god, u 20:00 casova.
    Uz zalbu se dostavlja dokaz o uplati kaucije od 495,00 din. uplata na racun 540-1667778840-79 mod. 45 poziv na br. 25700; primalac: 'Vukajlija';
    Odluke po zalbama necemo objavljivati.
    Novac od kaucije ne vracamo.

  7. Ahahaha... Litijume, care. :)

  8. Napomena: Žalbe se uzimaju u razmatranje isključivo ako osoblje oseti da se tu može izvući neka korist za njih. Znači, prednost slobodnim devojkama i ljudima sklonim podmićivanju.

  9. Devojke i ljudi? Zar devojke nisu ljudi?

  10. Pa, ako je neko sklon podmićivanju, pol nije od značaja, a ako već neko nije sklon podmićivanju, ima opciju da je jedna slobodnija žemskinja :)

  11. Predlažem sledeće uloge:
    1.- Selenijum "Udavača" (kao što je kolega već predložio,pa da ne menjam)
    2.- Rockangel "Moderator"(kao što je kolega već predložio,pa da ne menjam,takođe)
    3.- Dobra_losa_zla "Pedagog"(moje viđenje stvari)

  12. Zašto mi se ovo Rockangelino čini nemaštovito...

  13. zato što si nemaštovita....

  14. Ја бих дао доброј, лошој и злој улогу "Хетера" без злобе или вређања. Након свих дефиниција које је написала и слика које је окачила мислим да јој "Хетера" најбоље стоји.
    Ша мислиш, добра, лоша и зла?

  15. ja se prijavljujem za novi krug

  16. Što se buniš, Quujabaare? Da nije taj nemaštoviti predlog bio tvoj, pa se potresaš? :)

  17. Ako je počelo prijavljivanje za ovaj mesec hoću i ja da se prijavim.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.