Додељивање улога

  1. Jebo mater, vid' ja dobila ulogu.... :D
    Chim me nema nekoliko dana, neshto se izdeshava ovdje...
    Ja hoce da bidne altiplagijatorista i tachka!
    Ne mogu sad puno da se handrim, jer nisam kod kuce, a kod dragog mi je uzasavajuce spor net...Chujemo se kroz par dana...poz svima...

  2. alti ili anti? :) ja stavio alti, ali kaži ako treba da menjam :)

    čestitamo!

  3. Brate, aNtiplagijatorista, borac brotiv plagijatora. Kontaš? :)

  4. pa kontam, ali otkud znam, možda nešto znači i altiplagijatorista, bar je tako napisala :)

  5. ocu i ja da se prijavim

  6. Kazanu, Kazanu...Promjeni ono slovo L u N da ne bi bilo problema... :D

  7. aj ubaci i mene...

  8. Ja mislim da sam zasluzio neku ulogu, spremio sam i ime koje bi sa ponosom nosio, ali sve je na vama :D

  9. ocu i ja u drugi krug!

  10. Jel mogu ja opet? :D

  11. Pa možeš da se prijaviš, ali nećeš biti izabrana. :)

  12. Prijavljujem se.Svecano se zaklinjem da necu zloupotrebljavati svoju ulogu.Jes da sam komunista, ali sam dobar covek!

  13. Ajd da okusam srecu jos jedared, prijavljujem se i ja!
    (imajte na umu da sam padao ispite jer nisam ucio jer sam visio ovde:))

  14. Ma zajebi ulogu, bubaj to!!! :)

  15. dosadašnje prijave:

    beavis
    zyclon
    godfather
    foto_instinct
    madda fakka
    Marko
    Stoka
    spc
    Humor man
    Sos
    Jelena Tihi Ubica

  16. 'Ocu i ja da se prijavim.

  17. Evo i mene popunio sam prijavu i poslao na Vukajlija bb...iskreno se nadam da ce te procitati moje pismo...vas verni cialac .....brankaja.....buahhahahah...sala mala...evo prijavljujem se pa se nadam da cu imati sanse starii sam na vukajliji...hvalaaaaaaaaaaaa..aj cao

  18. ne secam se da sam ovo poslao sinoc:Dsalim se...nadam se da ste uvazili i moju prijavu hvala...p.s.cao tihi,sta ima?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.