Prijava

Znaci ko nije pogledao, obavezno neka pogleda "Dexter", iskreno ja bolju seriju nisam skoro gledao.

Dexter,Dr.House,Mentalist,OZ,The Wire,Pacific,Hustle,Lost,Sons of Anarchy,The Tudors,Spartacus-Blood and Sand(ne preporucujem),Sopranosi,How Not To live Your Life su serije koje trenutno pratim....


Da Hipnos bas na tu.

Prison Break definitvno nakon nekoliko epizoda ćete moliti one koji su gledali da vam kazu sta ce biti u sledecoj epizodi :)

Bolji život po 1204589576454517543944594844999038378 put tamo na jesen, opet na rts-u 1.

The Twilight Zone - stara serija iz 60-ih, al veoma dobra.

Duncane

odgledo Dr House i Sopranos...te su mi od omiljenih...

Oz i Dexter su mi prolazili kroz ruke i planiram da ih odgledam...

Tebi, a i ostalima bi preporučio, mada ti si mož i gledo:

Fawlty Towers
Black Books
Bottom
Red Dwarf
Absolutely Fabulous
The Big Bang Theory

i urnebesna španska Aqui no hay quien viva

a od ovih koje nisam gledo, a planiram...

Keeping up appearances
You rang milord
Yes minister
The new statesman
Rome

Ma,House ide i dlaje,samo sto su na pauzi,preksinoc izasla nova posle metar dana :)

Od ovih tvojih sad cu da bacim pogled po netu,Big Bang mi se ne svidja nesto spec,ali ostale cu da vidim,barem po epizodu,sem ako nisu neki tezak sci-fi,ja to ne varim :).You rang Milord je sjajna serija,ali gledao sam je sa nekih 10 godina,medjutim znam da sam jedva cekao da pocne,engleski humor je ipak engleski humor :)Rome gledao-odlicna,Komsije gledao 1. sezonu,posle smorili.

od ovih što sam ti reko samo je Red Dwarf sci-fi, ali jako gotivan i smešan sci-fi...engleski humor :)

@cika mrvica

Занимљиво. :)

quest (disney xd bolesno dobar crtani, ne prikazuje se trenutno)

Po preporuci, ne znam tacno cijoj ovde, odgledala sam True Blood (HBO, o vampirima, ok je)
Preporucujem Californication, odgledala sam sve tri sezone, odlicna.
Sad zavrsavam sa gledanjem Dirty Sexy Money, imam jos jednu ili dve epizode druge sezone, isto odlicna. O prebogatoj porodici sa Menhetna, advokatu koji ih cupa iz zatvora i sredjuje sve, deci koja se zene udaju prave gluposti svaki dan, sa milion hirova, ima ubistava, zataskivanja, politike, ucena, obmana, skroz je zanimljiva. Ako se ne varam (ne drzite me za rec, izbacila sam tv iz stana) daje se i na nekom nasem kanalu prevedena kao Sjaj prljavog novca ili tako nesto glupavo...

Hm... zanimljivo da niko nije preporucio Mentalista, sjajna serija...

Bata Djosha i Boda Tajson u epizodi ko ce da osvoji kljakavu dziu-dzicu Olivu. ( sjajan zaplet). To je najbolja serija. Ja sam veran Tijaniccu i nasem javnom ( divnom ) Tv servisu. Svi da platite pretplatu, jeste CHULI ???

Definitivno LOST...jebada mozga i sve sto obuhvata normalno i nenormalno je na nivou.
Jos malo pa kraj serije :(

Свемирска крстарица Галактика, ево иде сад на Авали.

Dr. Who?
Dexter
Dr. House