Prijava

E da, za ljubitelje La Casa De Papel, izašao Berlin - komplet sezona. Sačekati sa skidanjem, jer su sve verzije sa indijskom glasovnom sinhronizacijom LOL

Reacher nije los, kombinacija akcije i detektivskog fazona, nema woke sranja nikakvih, drzi paznju, mozete pogledati film (sa drugom glumackom postavom), pa ako vam se svidi taj fazon, vjerovatno ce i serija. Prva sezona 8 epizoda, druga upravo izlazi, za sad 5 izaslo

Reacher opisan u knjizi kao krupan i sirov čojek, to je u seriji ispoštovano. Kad je film imao premijeru, svi se smijali jer je kepec Tom Kruz dobio ulogu CELTIC SMAJLI

citao sam childa dok sam bio child hehe skechh

Knjige su bile dobre, a serija me nesto nikad nije zanimala

Pregledao Deca Zla. Sta znam, dobra priča i ima smisla vidi se da je rađeno po knjizi pa nema nekih rupa, nije zbrzano i traljavo ali brate glumci.. jugoslavija imala holivudske glumce, ovo sto je stasavalo kasnije, mrka kapa

Posleratne serije sa yu prostora zabraniti dekretom

glumci su vec jedno 15-20 god cika b00lja, kojekakvi vuk kostici, viktori savici itd, ajd ovaj bikovic kao postao neki glumcic ostalo raspad

Gluma: razgovetno izražavanje, lepo izgledanje, nadrkano hodanje, zamišljeno pušenje

Scenario: dramica, korupcija, kriminal, čamotinja, garež, brate, koji kurac brate pička materina ekekeleke džafte kurafte vatanabe opudikte krke kolenca, volim te... znam

Produkcija: trideset milijardi, dvadesetdevet bjeli u džep a ostatak potrošen na prava za numeru LUDA PO TEBE

Režija: ko drekne rez ili nedajbože ponovi scenu ćelava mu keva, PA IZ PRVOG SMO SE I RODILI VALJDA

Bikovic mi je najgori od njih, to se vidjelo u Južnom Vetru. Lik za amaterske uloge, užasne facijalne ekspresije, polutužna namrgođenost, šatro arogantni stav.. možda u tim ruskim filmovima i serijama koje snima ima neku adekvatniju ulogu.

Vuk Kostic bio solidan u rodama, Viktora znam samo iz Mjesovitog braka lol

https://www.imdb.com/title/tt0448190/ odledao nekoliko ep.ok skroz.svaka ep je zasebna

možda u tim ruskim filmovima i serijama koje snima ima neku adekvatniju ulogu.

ma ima glavne uloge koliko sam video, valjda zna nesto da odglumi ne drze ga samo valjda sto je lep, mada danas je realno to najbitnije, zamisli danas vuisica i ckalju hah

МЈЕШОВИТОГ БРАКА ХАХАХАХАХАХА
е а последња ваљана серија снимљена у србији су роде и наравно војна академија

nikad ovde nije snimljena niti jedna jedina dobra serija sa izuzetkom složne braće

ja od nasih samo gledao ono bjelino o masonima.kad bjela kaze :hocu da znam ko sece glave po beogradu.ta recenica mi se bas urezala u glavu.sta znam.imamo nekako specificno neuverljiv nacin glume u serijama.amaterski.ove krimi ne smem ni da gledam

planirao sam crnu svadbu da pogledam.scenario pisao onaj sto je vodio sok koridor.jel gledao neko kakva je?

Lab, gledaj, valja.

Последњи ексер у ковчегу домаћег било чега била је следећа размена у "Будви на пјену од говна":

-Док смо водили љубав, рекао си да сам твоја муза!
-Лагао сам.

знате како ако се у свету хиперпродукцијски снимају срања онда је логично да се код нас снимају срања ја ове нове серије стране не гледам годинама остао фарго још 2 епизоде можемо чекати кобра каи и ја мислим да је то то од серија

Kreće uskoro True Detective 4