Prijava

Ko je vas virtuelni partner ovde na Vuki, kao i sa kim se najvise igrate ili imate pvt prepisku?Ko je vasa srodna dusa u ovom paralelnom svetu i zasto?Pokusajte da to bude samo jedna osoba...

Moj virtuelni partner je za sada Predrazinjo, sto svi znate, ali ko zna hoce li ga oduvati vetrovi sa Dunava:))))

Najvise se igram sa njim u poslednjih par dana, zato sto je opiceni pesnik, duhovit je, dobronameran, i ima lep osmeh. Nije bas moja druga polovina ali moze se reci da je srodna dusa, sto se zajebancije tice...

Posto u ovom postu moze samo jedna osoba, ja cu u nekom narednom navesti jos po neku simpaticnu osobu sa kojom volim da se igram ovde na Vuki

elenna, pa kako da nabrojim jednog? :(

Mislim da je bolje da trazimo partnere po ovom sajtu i kad ih primetimo upisemo ih
npr: Jercho, Soen i Yomax ljubavni trougao jutarnje kafe.
Elenna i Predrazinjo forumasi :)

ok, moze i tako...
hajde da nalazimo parove ili da predlazemo nekome ko bi mu bio idealan virtuelni partner:)

Jtu i Insolent, mogli bi komotno da pricaju na engleskom, medju njima postoji nekakvo obostrano postovanje, ako sam dobro skapirala,svidja im se ista muzika:)
Varam li se?:)

elena, nađi ga meni, ajd:)

moze

scumbag i zla bi bili superiska :)))))))))))))))))

Energija i Dalton111, nova ljubav na vidiku..ispipavanje terena, pa kuda ih voda odnese:)))

Zmia & Trouble - kolege sa faksa, uštreberisali jedan deo foruma :))

Insolentna sa više njih: Maestral i iskusni na komentarima, Playa Hater na forumu :))

Mešja i Seljak - nekad na forumu idealan spoj, sad su prestali da rade :)

hahahahahahaha,da:))))

ladjar i Djavolica- dokaz da su muskarci kao markica za pisma, sto im vise pljujes oni se vise lepe:)))))

Pa bila mi je sumLjiva jos od ranije, al sad se skroz razotkrila.

ahahahahahaha e, elenna, elenna...

hahahahahahahahahahahahahahaha...dobra ideja, sinak, dobra ideja...knjige li ti mudrijaske:)))))

GM,a kako si ti tako upoznat sa Katarinom Belic? Potrazio si njene usluge?Pa je l pomaze?:)))))))))))))))))))))))

draga elenna pomozi mi da odlucim:

pedro, dusan ili dalton?
a mozda i boxy?

Ajde sta sada govoris sama o sebi u trecem licu. Pa znas vec odgovor, upoznali smo se.

Cek, da pogledam dupe od pasulja, i sise od graska....mmmmmmmm...Pedro mi ne zvuci bas pouzdano, ovo je Srbija..da prostis Pedro:)))))))

Dusan mi zvuci mocno, asocijacija na cara mudonju...Ukrotio bi te ko Aca Veliki Bukefala:))))

Daltona bi ti smazala za dorucak...

Boksi je mozda onaj pravi...Decko koji obecava:))))

Izvinite sva cetvorica, ja ne znam lik i delo ni jedanoga od vas, samo sudim na osnovu nadimaka:)))))))