Prijava

Jebote, koji ste klinci...još samo klinceze da se jave!
:))

pordžavam ovu temu jer sam stariji i ne volim klince, a koliko su dosadni dokazuju ovaj Veverac i Cokulić koji su morali odmah da se ubace. Aj veverko pali tamo da glancaš cipelke modovima a ti Cokuliću na čat da razvlačiš kore za sirnicu.
Ekipo u najboljim godinama, nastavite da postujete, imate moju podršku.

"Alan Ford" je neprikosnoven! I dan -danas koristimo onomatopeje kao što su "puf, pant", "frit, frit" (kad onako neko trlja prste misleći na lovu), "gnik, gnik" (kad nešto škripi ili sporo ide)...

Бебе вукајлије јебу!
Ти си само лоша копија, беба вукајлија
* фосилска!!!!

dOKINS

pordžavam ovu temu jer sam stariji i ne volim klince, a koliko su dosadni dokazuju ovaj Veverac i Cokulić koji su morali odmah da se ubace. Aj veverko pali tamo da glancaš cipelke modovima a ti Cokuliću na čat da razvlačiš pite za sirnicu.
Ekipo u najboljim godinama, nastavite da postujete, imate moju podršku.

:*

Ničime se nismo opterećivali...ni parama, ni nacionalizmom, ni učenjem. Sve nam je išlo od ruke, nismo bili isfrustrirani. Zaljubljivali smo se kao blesavi, putovali, čitali, imali stotine pravih živih prijatelja. Većina nas je i ostala takva, zato i ostajemo zbunjeni pred ovom neverovatnom količinom frustracija sa kojima se klinci danas suočavaju.

Јеси нам шукно докинсу, ауууууууууу идем да се убијем.
Мислим ја се зајебавам, који вам је курац, додуше особе којима је зајебанција била намјењена нису се наљутиле, шта ти кењаш ?
Елем Ујка Сима је ваш другар :Р

Počeću da sanjam noću drogirane veverice kako mi otimaju eurokrem, keze se i gađaju me koštunjavim plodovima.

Cokule ne zameri, potkačio sam te u paketu sa letećim vevercem, malo vas zezam, onako starački, ne ljuti se.

Većina nas je i ostala takva, zato i ostajemo zbunjeni pred ovom neverovatnom količinom frustracija sa kojima se klinci danas suočavaju.

Nemam šta dodati, sve rečeno!

Не брини дОКИНС-е, не бих те ја ни каменом гађао, а камоли нечим јестивим попут коштуњавих плодова.

Маторци, имате моју подршку. Знате, двоје су се тако смували, тако да волите се иако сте у поодмаклим годиницама ♥

Kad je nešto bilo u modi, svi su to nosili, nije bilo padanja u nesvest što je "Ona kupila iste cipele kao jaaaa"!!
Setite se "havajki"-košulja, špagerica, "Starki" (ok, ovo i dalje pali), "šišmiš" rukava, "krinkl" teksasa (by "1.maj" -Pirot), "Pirossi" modne linije, "Valere"... :))

натнат је све објаснила ... Ја јесам 90 али имам осећај као да сам 65 јер не могу никако да се уклопим у ово време ... Време где све што је нормално код нас је ненормално, а све што је ненормално то је нормално.

Zhajk, pa nije neka nauka uklopiti se u vreme. U čemu je problem?

Ničime se nismo opterećivali...ni parama, ni nacionalizmom, ni učenjem. Sve nam je išlo od ruke, nismo bili isfrustrirani. Zaljubljivali smo se kao blesavi, putovali, čitali, imali stotine pravih živih prijatelja. Većina nas je i ostala takva, zato i ostajemo zbunjeni pred ovom neverovatnom količinom frustracija sa kojima se klinci danas suočavaju.

a da niste bili samo mladji? :)

Проблем је у томе што је данашња омладина опседнута нпр. некој личности са ТВ (било то спортиста,певач итд. не битно) ЖЕЛИ ДА БУДЕ ОН-а ... УМЕСТО ДА СТВАРА СВОЈ ЖИВОТ - СВОЈУ ЛИЧНОСТ
А и глуп смо народ да то није нормално колико смо глупи ...
Жалим што се нисам родио 60 и неке ... Много жалим
Ово данашње друштво нам је покварено да то није нормално ... Родитељи катастрофално васпитавају децу

a da niste bili samo mladji? :)

i ja ga nešto cenim da je toj.

Žajk, to su baš ti roditelji rođeni 60-ih...

Повуци реч :)
Можда је прерано делити тј. упоређивати доба Југославије и ово данас али за једно 10-15 година СВЕ ЋЕ СЕ САМО СЕБИ ПОКАЗАТИ.

Imate li JNA tetovazu?