Ниски момци - високе девојке

  1. Чекај, полако, одосмо далеко од одговора на кључно питање, а то је да ли је Реме смувао ту девојку што је пар цм виша од њега, пошто је он оживео ову тему.

  2. Upravo tako, baš zbog sve te obuće koju sam nosio od cipela do patika mislim da smrad i udobnost zavisi isključivo od para.

    Smrdljaju i muškarcima noge u mokasinama, pa kukaju neudobne, pa umire noga u njima iako su lagane, ali brate kupiš ful kožne, pa nabaciš puder svaki put kad ih obuvaš, pa kao bos da ideš, a ne da smrdi nešto.

    Isto i s baletankama je kapiram.

  3. pseto, sam oblik baletanki je nezdrav, ne može da bude skroz ravno i udobno, nema šanse

  4. kosmo, provaljena si, kupuješ pijačarske budjave baletanke, nemoj da se vadiš sad

  5. ahahahaha nikad ne nosim baletanke
    ovo su tuđa iskustva

  6. a pazi koliko su ružne stvarno

  7. e lepe su ove sandalice crne prve u redu, sa plutom...

  8. gde mogu da se uzmu dobre muške cipele od plute

  9. šomi, de si sliko ovo, sandale pošto su?

  10. Ja sam baš juče počastio ženu tim crnim sandalama sa plutom, samo imaju i neke nitne gore do pete. Kosmopolita mi je žena inače i smrde joj noge raskivaju pa sam zato i uzeo sandale one su otvorene

  11. 1500 ove sandale u beoshoes-u, ne šalim se, bio popust neki besan od petka do nedelje.

  12. jebote coa, uzeo si pare na kladzi pre neki dan i častio si devojku baletankama jebenim

  13. Kako mrzim kad zene nose sandale pa i stikle pa bleje prsti napred uh nista gore

  14. kosmo lepoto slikaj stopalo u tim lepim sandalama da se prebacimo u susednu temu vidi ovog aleksandra kilograma kako dahce nije kadar

  15. Ženi kupujem samo kru i kajmak. Odeću sama bira. Štikle nek nosi ako oće.

  16. Pa ne baletankama boktejebo a i boli me bre kurac šta si ti svojoj ženi uzeo? A da nemaš je jadniče ha ha ha

    A nemaš ni para za baletanke ha ha ha

  17. Ovo nije bilo u redu...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.