Ниски момци - високе девојке

  1. Mylosh izvinite nisam tako mislio kako stojite sa slobodnim apartmanima na zakintosu tamo oko 24. jula?

  2. Šomo kupuje devojci čokladice, to je pedagoški...a nek hoda bosa okolo

  3. idem za 5 dana i tamo sam do sredine avgusta. i ne, nema slobodnih soba

  4. Glavni
    Ženi kupujem samo kru i kajmak. Odeću sama bira. Štikle nek nosi ako oće.

    Домаћин човек

  5. samo boza kvaz i domace kozje mleko

  6. coakg se oseca inferiorno u drustvu visokih muskaraca

  7. Sem ako su visoki muškarci visoki 2.1-2.15 onda da

  8. ribe padaju na dve stvari, na samopouzdanje, al ne ono neprirodno kad se likovi upinju da budu kao alfe i to, osete one dobro ko ima samopouzdanja ili padaju na enigmu, kad ne mogu da procitaju lika sta je i kakav je

  9. fora je što je visokim ljudima često lakše da izgrade samopouzdanje. Al opet to je individualno.

  10. Ali im je teže kad padaju SKEČ

  11. koji si ti tip pezose enigma ili

  12. Samopouzdanje dolazi iznutra

  13. Svakakvi faktori utiču na samopouzdanje, visina, keš, veličina kurca, intelekt, priča se i da postoje ljudi kojima ranking na vukaliji podiže samopouzdanje, al' dobro.

  14. Ono sto me nervira kod visokih ljudi sto imaju nepotrebno samopouzdanje i traze respekt od drugih ljudi zbog svoje visine, cak iako nema nikakvih osnova da budu respektovani, tipa moj brat koji je otprilike 6 centimentara visi od mene, iskoristi katkad priliku da me podjebe nesto kao u fazonu da sam nizak a onda meni bude zao da ga podjebem u fazonu da je jebo 1.5 ribu u životu, da ima 21 godinu i igra lol 90% vremena, da nije polozio vozacki da nije zavrsio srednju skolu, da je siri u dupetu nego u ramenima, itd itd
    Bas debil decko, ponasa se nekako nadmeno, samopouzdano, ljude to iritira, bukvalno me ljudi na ulici zaustavljaju da mi skrenu paznju kakvog debilka od brata imam
    Bas je nesto ponosan na tu svoju visinu od 183-4 centimetra i cesto voli to da istakne i da podjebe svakoga nizeg od sebe

  15. lol ponosi se visinom od 183

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.