Prijava

Овако, управо се враћам са неког рођердана и вртело ми се по глави све време, колко људи дуго не хасају, пре него ли дођу на тако неко славље или весеље где ће се служити клопа! Ја сам игром случаја данас јео нормално, кода нисам нигде требо да идем, ал има дана кад сам толки шабан да не једем ништа буквало, не би ли се развалио кад одем. Наравно, не стидим се да једем ко прасе, поготову не на великим весељима, где ме нико не познаје. И пијем много, много, посетим ве-це у року од 6 сати минимум 7-10 пута. Дакле, сваштојед сам и не могу да се наједем џабе хране, кода је никад видо нисам. РОШТИЉ САРМА ПРЕДЈЕЛО КУПУС СОК ПИВО ТОРТЕ СЛАТКЕ И КИСЕЛЕ ВОДЕ

Што не једеш цео дан, или можда 3? Што си алаво говедо? Јеси дошо да једеш, док се не усереш, или да испоштујеш домаћина?

Сад идем у град, кад дођем оћу да видим макар 3 стране исписане са све квалитетним спамом!
Газда Мури

Ја три дана пред те зајебанције једем само рендане јабуке и сљуштим по које пиво, да саструже желудац.

Јеси дошо да једеш, док се не усереш, или да испоштујеш домаћина?

И једно и друго!

Који сте цигани.

Који вам курац са отварањем тема данас?

ja se pred svadbe i slave kući klistriram da bi moglo što više da stane u mene...kući inače ne jedem ništa, al kad drugi to sve plati i spremi volim da pojedem više nego leba da jedem da se tako duhovito izrazim

sjutra idem na neku svadbu, večerao sam sada fino ali ću ujutru preskočiti doručak. i neću da jedem ništa što imam i doma.

Ja ako treba na slavu neku da idem uveče, ne jedem cijeli dan. Jedem ujutru nešto malo, da se ne onesvijestim i onda cijeli dan ništa do uveče. I onda Boga oca pojedem.

Dosadno im. :)
Ja pojedem nešto malo da ne gladujem dok ne stigne klopa. :)

Ne jedem po 12 dana, a na slavljima ne pijem ništa gazirano, CO2 zauzima prostor u stomaku.

Uvek jedem, pre svakog slavlja, sasvim normalno. Na slavlju nikada ne stignem da se najedem i kad se vratim kuci, svi lude od mene, jer prvo sto uradim je da otvorim frizider u potrazi za klopom! :P

Ја једем нормално. И кад одем тамо, преждерем се. И још колаче. И попијем мало.
Могу много да једем. И увек имам 65 кила и 187 центиметара.

pobednicka tema
jedem normalno pre svakog slavlja, a na slavljima preskacem supe, corbe, neretko i sarme ne bi li se sacuvao za pecenje ili rostilj koje jedem tako da ostali misle kako nisam jeo mesec dana

Đe, ja sam jednom čak se takmičio sa rođakom ko će više da pojede na njegovoj slavi. Nisam jeo 2 dana prije, samo sam vodu pio, a na dan slave ni vodu. Jeb'o mater te nisam pojeo 2 kila mesa. Nije mi dobro bilo posle toga jedno 2 dana.

Skočimiš
Ne jedem po 12 dana, a na slavljima ne pijem ništa gazirano, CO2 zauzima prostor u stomaku.

pobeda

tri dana!
ko im jebe mater što prave "slavlje" novu nemaštinu. kuš!

Đe, ja sam jednom čak se takmičio sa rođakom ko će više da pojede na njegovoj slavi. Nisam jeo 2 dana prije, samo sam vodu pio, a na dan slave ni vodu. Jeb'o mater te nisam pojeo 2 kila mesa. Nije mi dobro bilo posle toga jedno 2 dana.

http://zipmeme.com/uploads/generated/g1348953393995288513.jpg

štatijaznam, krkam kad sam gladan. Nije mi važno gde ću ići i te fore.
To je više sprdnja.

ninka, odakle si? utvrdio sam da si iz hercegov'ne, ali koje mesto

Ja sam juče počeo da se izgladnjujem za 1.maj...