Колко дуго не једете ништа пре неког славља?

  1. jebes mi mater ako trecina Srba nisu iz hercegovackih pripizdina; svaki treci iz nekog ljubinja, trebinja, popovog polja...

  2. Jebiga, kolonizacija Vojvodine je najviše išla preko Hercegovaca. :) Užičani su npr velikim brojem porijeklom Hercegovci, što se vidi i po njihovom naglasku. Uzmimo Bačjea, na primjer. Hercegovac, samo sa ekavicom.

  3. Uvek jesti pre slavlja, šta ako domaćin škrtari pa ostaneš gladan? :O

  4. Nikad se ne štedim pred slave i slavlja. Ponekad zažalim, ali to je retko.

  5. Jedem normalno, par sati pre svadbe ili čega već, jer mi ne utiče to na proždrljivost kasnije.

    JA JEDEM!

  6. Uzmimo Bačjea, na primjer. Hercegovac, samo sa ekavicom.

    Немој да ме вређаш.

  7. Немој да ме вређаш.

    Sajsi Galoma

  8. Sajsi Galoma

    Ban dez dana

  9. Хаха, зајебавам те.
    Херцегов'но најлепша бајко, Херцегов'но оче и мајко! Бог нек ти пружи спааас јер ми те волимоооо ко што тиии волиш нааас!

  10. Само нормално кркање ко да се ништа неће десити, јер ако прегладниш онда си га попушио. Наоштриш се, поједеш два комадића меса и мука ти.

  11. шта ти је искуство, ти мора да си много славља прошао, то ти је пракса на факултету :)

  12. Ne znam da li znate onu

    drz se projo na svadbi sam bio

    Pred neproverene domacine dolazim sa normalnom ishranom.
    Pred proverene domacine i rodbinu..hmm.. preskacem rucak ako se krece oko 2, a ako se ide navece,onda se narokam za dorucak da svari do slavlja :D

  13. pa skupi se želudac od gladi

  14. bezvezna tema moj Muki. Šta, ako sam gladan a treba didem na neku svadbu-slavu kurac palac, da ne jedem ništa i čekam dvatri sata dok ne serviraju predjelo? nikad. ako sam gladan, ima da jedem dok se ne zasitim. sad što me čeka tamo negde svadbarski kupus il jagnjetina, nema veze, ješću kući pasulj, ispržiću jaja ako nema šta drugo, al da trpim netju! i bolje nabacati malo podloge pre nego što se ode negde, valja se dobro podneti tih par aperativa (u mom slučaju i 4,5 čašica domaće,nekad više, zavisi kako mi se namesti), pa jedi posle kolko oš.

  15. шта ти је искуство, ти мора да си много славља прошао, то ти је пракса на факултету :)

    Па тебра, ђе си видио протојереја-ставрофора без стомака... Крст би му пичио лијево-десно ко Фифти сенту. Подлога мора постојати, а на томе се ради годинама. Што прије почнеш, то боље па пред пензију да будеш спреман за крстачу.

  16. Ko Fifti Sentu hahahahahahahahhahaha

  17. Само нормално кркање ко да се ништа неће десити, јер ако прегладниш онда си га попушио. Наоштриш се, поједеш два комадића меса и мука ти.

    E baš.

  18. Само нормално кркање ко да се ништа неће десити, јер ако прегладниш онда си га попушио. Наоштриш се, поједеш два комадића меса и мука ти.

    pa to! kao bilo koje druge pripreme, treniranje je ne-op-hod-no! dakle krenes dan ranije da krkas obilne obroke na svaka 4 sata, da lepo rasiris zeludac i otvoris diznu. kao npr. kad se spremas za analni sex pa ceo dan nosis butt plug, jel tako?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.