Prijava

dobro mu učinjelo

Каква тема.

КО је по вама бољи супер херој, Бетмен или Супермен?

Курац ти метнем ОПАААААААААААААААА

КО је по вама бољи супер херој, Бетмен или Супермен?

Хехе, духовито.
А опет, можда сам требао и Ајанта да укључим овде, ал' сад је касно.

A Ajant i Ahil su slični tipovi u principu.

Ahilej je običan derpe a kakav je Odisej bačje, dovoljno govori da je Atina otkidala za njim a Penelopa ga čekala 17 godina. Ahilej ide na paradu a Odisej na porodičnu šetnju.

Нисам питао ко је већи бачје, но ко је већи херој. Под два: http://vukajlija.com/forum/teme/46530-ahilej-ili-odisej?strana=1#post_2119701

Царе, брате, што нам не елаборираш свој став?

kako, Care, da poredimo babe i žabe? dva potpuno različita tipa igrača.

Ахилеј је имао чит, лако му било кад је био нерањив, мајка богиња, Зевс на његовој страни, имао је шта је хтео, и пичке и рч, али обухватио га ὕϐρις и мислио је да неко јаје, е зато и погибе. А Одисеј је био мирољубив и породичан човек, није ни хтео да иде у тај јебени рат, и кад га је завршио, све што је хтео јесте да се врати жени и сину. Одисеј, дефинитивно.

Sad bez zajebancije, meni to liči na pitanje "Karađorđe ili Miloš?". Ja onako, na prvu loptu, emotivno biram Ahileja (tj. Karađorđa) ali racionalno, definitivno Odiseja. A i ovo što Valdemar kaže ;)

1. Aхилеј није био нерањив.
2. Одисеја су штитили богови током битака више пута.

Sad bez zajebancije, meni to liči na pitanje "Karađorđe ili Miloš?". Ja onako, na prvu loptu, emotivno biram Ahileja (tj. Karađorđa) ali racionalno, definitivno Odiseja.

+1

Ovo gore sam ja rekao bre! :D

1. Aхилеј није био нерањив.
2. Одисеја су штитили богови током битака више пута.

1. Bio je neranjiv, osim jelte na peti, a to je recimo veeeeeeelika prednost kad se kolješ s nekim.
2. Bogovi su tokom bitaka štitili i ovoga i onoga, kako im se digne i ko im se dopada.

Odiseju su bili posebno naklonjeni.

1. Bio je neranjiv, osim jelte na peti, a to je recimo veeeeeeelika prednost kad se kolješ s nekim.

-Later legends (beginning with a poem by Statius in the 1st century AD) state that Achilles was invulnerable in all of his body except for his heel.
-Later legends (beginning with a poem by Statius in the 1st century AD)
-beginning with a poem by Statius in the 1st century AD

2. Bogovi su tokom bitaka štitili i ovoga i onoga, kako im se digne i ko im se dopada.

Будимо реални, колико пута му је само Атина помогла.

Чини ми се да сам видео ово питање на фејсбуку, само је било више одговора понуђених. Ал' ја сам прво гласао за то да је "најачи град у србији кршумлија".

Видим да те вицкастост не напушта ни ван Вукајлије.