Prijava

Бољи ПСВ!

VVV Venlo do groba!!!!!

inb4 изливи духовитости на теми

Hektor!
Jedini ispravan...

Зашто Хектор уместо Одисеја?

Odisej je pička koja misli, a hektor mlati!!!!

Ahil jer je o njemu spevan ep u kome je Odisej samo sporedni lik!
A nisam pročitao da bih mogao da diskutujem, a verujem da mnogi koji jesu diskutovali nisu pročitali takođe.

Odisej je pička koja misli, a hektor mlati!!!!

Па млати и Ахилеј, и то много више од Хектора.

Ahilej je polu bog i zato je i on pička... hektor je čo'ek... 100%

supermen. ko ono prica, ne mogu da se sjetim, brus bejn obuce kostim da bi bio betmen, piter parker oblaci kostim da bude spajdermen, a supermen mora da se prerusi u klarka kenta, nesigurnog i smotanog. klark kent je kako supermen vidi ljude. a ne mogu da se sjetim odakle je to...

Bil prije nego što ga Uma Turman kilne.

Jes' da nije ponuđeno, ali meni je Hektor uvek delovao kao najveći baja...Ako već moram da biram između Ahila i Odiseja, onda biram premudrog.

Napokon, još jedan glas za Hektora, od mene.

Ахил је сировина и служи само за убијање. Одисеј користи мозак, па мој глас иде њему.

Odisej, ali samo zbog Penelope.

YeahBatch
Ахил је сировина и служи само за убијање. Одисеј користи мозак, па мој глас иде њему.

+1

Miliji mi je Odisej jer je naucno dokazano da je Ahil rodonacelnik Bijele Hrvatske.

http://www.youtube.com/watch?v=MaN3pwBsRf8

Alo, najveći heroj je onaj za kojeg ja kažem da jeste. A to sam ja lično, hehe.
A od ove dvojice sam uvek više gotivio Ahila, uvek je išao sa mnom da prčimo smrtnice i bijemo se po kafanama. A ovog Odiseja nemoš naterati ni da prdne u javnosti, te da završi lego kocke, te da opravi stojadina, te da isproba novi patent.... Ne ne definitivno Ahi.

Пазлфоксе, брате, да ли луд си ти?

Зашто Хектор уместо Одисеја?

čitao sam Ilijadu i jednini junak prema kome i Homer oseća poštovanje je Hektor. Takođe on se bori zato što mu je dužnost da zaštiti svoju porodicu i državu. I da, sjajna je epizoda kada razgovara sa svojom ženom.

Пазлфоксе, брате, да ли луд си ти?

Decxko brate digimone idi sluzxi vojsku ilitako nesxto.