Prijava

толико си ме угасио да не могу да наставим и да ти кажем колико ти је тема глупа и бесмислена. јебига, други пут, кад мало заборавим како сам се избламирао сад.

Е па видиш, следећи пут кад видиш глупу и бесмислену тему на форуму, задржи своје скромно мишљење.

-Later legends (beginning with a poem by Statius in the 1st century AD) state that Achilles was invulnerable in all of his body except for his heel.

Koliko se sećam, nema opisa Ahilejeve smrti u Ilijadi? Onda je sve oslanjanje na mit, pa bi postojeći mit mogao samo biti književno uobličen kod Stacija.

Glasam za Herkula!

Да, али 6-7 векова касније, прича је морала бити измењена, поготово кад се погледа шта су све трагичари радили с митологијом.

Да, али 6-7 векова касније, прича је морала бити измењена, поготово кад се погледа шта су све трагичари радили с митологијом.

Pa ne misliš valjda da je postojala originalna mitološka sertifikovana verzija priče? To sa mitovima nikad nije slučaj.

Ми овде причамо о хомеровском Ахилеју и Одисеју.

supermen. ko ono prica, ne mogu da se sjetim, brus bejn obuce kostim da bi bio betmen, piter parker oblaci kostim da bude spajdermen, a supermen mora da se prerusi u klarka kenta, nesigurnog i smotanog. klark kent je kako supermen vidi ljude. a ne mogu da se sjetim odakle je to...

supermen. ko ono prica, ne mogu da se sjetim, brus bejn obuce kostim da bi bio betmen, piter parker oblaci kostim da bude spajdermen, a supermen mora da se prerusi u klarka kenta, nesigurnog i smotanog. klark kent je kako supermen vidi ljude. a ne mogu da se sjetim odakle je to...

http://www.dodaj.rs/f/T/QW/23CV0UrG/cool-story-bro.gif

trojanski rat, koje godine? ali bez gugla.

Хехе, било би лепо кад бисмо уопште знали да се рат десио. Иди у вртић па тамо испитуј децу тако глупа питања.

Bitka na maratonskom polju, koje godine?

Лето 490. године, борили се Атина и Платеја против Ахеменида, Грке водили Милтијад и Калимах, Ахемениде Артаферн и Датис, постоје четири легенде у вези с битком- да је Фидипида трчао до Спарте да јави вест и срео бога Пана који га је питао зашто га Атињани не славе, а запањени Фидипида је одговорио да ће се то променити, па је Пан отишао на Маратон и изазвао страх (ПАНику) међу Персијанцима, да је Артемида помогла Атињанима па се сваке године зато жртвовало стадо оваца њој у част, да је пас једног пешака грчког пратио свог господара у битку и напао Персијанце заједно с војском и да се видео дух Тезеја у пуној ратној опреми пред битку. Сад не буди више толики имбецил него одговори на тему ако имаш шта рећи, ако немаш онда изигравај будалу на другом месту.

69, Veljko Bulajić. ime sam znao, za godinu sam morao proguglati.

care, bitka u termopilskom klancu?

-389? mrzi me da guglam...enivej, ahil je picka, Hektor je pravi heroj u ilijadi, a dete bih pre vaspitao da bude Odisej, bar ce fax da zavrsi, a ne da ubija hrabre tudje princeve zato sto su ubili napaljenog klinca koji je hteo da se kurci.

Obojica su bili pičketine, AJAX je jeb'o keve!!!!!!11

Obojica su bili pičketine, AJAX je jeb'o keve!!!!!!11

Бољи ПСВ!