Prijava

"Стаклени кнез тада одломи један део себе и посече змаја толико да се овом рана моментално загнојила,те он поче да се превија у боловима;тад дупле педале скочише на њега и истераше духа из њега,а дух налете на упаљач и нестаде сасвим у пламену бутана. U tom trenutku se pojavi stara baba koja može sve i staklenom knezu pripreti da će ga prodati na buvljaku ako se ne smiri.Стаклени кнез се ћутке врати натраг у земљу,а баба рече пренераженом Вукану:,,Ево ти твоје цигарете,а сад се губи одавде,док ниси направио још неко срање!''
I Vukanu bilo divno, uze jednu cigaru i krenuo on da puši al' se oseti neobično - osetio se laganim, da mu mozak napušta glavu, a roze slonovi su veselo prolazili pored njega : "Uuuuuuuu, bre..." reče on "baba dala mnogo dooobre cigare ! Ооооооосећам да ми ноге трче а ја стојиииииииим...Ма хајде,смирите мало земљу,да могу да стојиииииииим... "
Na žalost zemlja mu je rekla : "Alo malo narkomane, kad ti budeš bio tektonska ploča razgovaraćemo onda o smirivanju."A Вукан рече:,,...Маааа ко си тиии да ми говоришшшшшта ја да радим,кад кажемд се смириш,има да се смириш и ТАЧКАААА!''
U tom trenutku prodra se okolno drveće : "Alo bizdovani mir malo, trebamo fotonsitezu da izvršimo !"

"Стаклени кнез тада одломи један део себе и посече змаја толико да се овом рана моментално загнојила,те он поче да се превија у боловима;тад дупле педале скочише на њега и истераше духа из њега,а дух налете на упаљач и нестаде сасвим у пламену бутана. U tom trenutku se pojavi stara baba koja može sve i staklenom knezu pripreti da će ga prodati na buvljaku ako se ne smiri.Стаклени кнез се ћутке врати натраг у земљу,а баба рече пренераженом Вукану:,,Ево ти твоје цигарете,а сад се губи одавде,док ниси направио још неко срање!''
I Vukanu bilo divno, uze jednu cigaru i krenuo on da puši al' se oseti neobično - osetio se laganim, da mu mozak napušta glavu, a roze slonovi su veselo prolazili pored njega : "Uuuuuuuu, bre..." reče on "baba dala mnogo dooobre cigare ! Ооооооосећам да ми ноге трче а ја стојиииииииим...Ма хајде,смирите мало земљу,да могу да стојиииииииим... "
Na žalost zemlja mu je rekla : "Alo malo narkomane, kad ti budeš bio tektonska ploča razgovaraćemo onda o smirivanju."A Вукан рече:,,...Маааа ко си тиии да ми говоришшшшшта ја да радим,кад кажемд се смириш,има да се смириш и ТАЧКАААА!''
U tom trenutku prodra se okolno drveće : "Alo bizdovani mir malo, trebamo fotonsitezu da izvršimo !"
I njegov džoint se ugasi, a nedogorela trava iz njega rasprsnu se po vazduhu. Gnevno i uznemireno drveće sa nedovršenom fotosintezom poče fest da piči po vazduhu i komadići trave iz džointa behu samleveni. Njihov prah formira guste tamnozelene oblake.

Стаклени кнез тада одломи један део себе и посече змаја толико да се овом рана моментално загнојила,те он поче да се превија у боловима;тад дупле педале скочише на њега и истераше духа из њега,а дух налете на упаљач и нестаде сасвим у пламену бутана. U tom trenutku se pojavi stara baba koja može sve i staklenom knezu pripreti da će ga prodati na buvljaku ako se ne smiri.Стаклени кнез се ћутке врати натраг у земљу,а баба рече пренераженом Вукану:,,Ево ти твоје цигарете,а сад се губи одавде,док ниси направио још неко срање!''
I Vukanu bilo divno, uze jednu cigaru i krenuo on da puši al' se oseti neobično - osetio se laganim, da mu mozak napušta glavu, a roze slonovi su veselo prolazili pored njega : "Uuuuuuuu, bre..." reče on "baba dala mnogo dooobre cigare ! Ооооооосећам да ми ноге трче а ја стојиииииииим...Ма хајде,смирите мало земљу,да могу да стојиииииииим... "
Na žalost zemlja mu je rekla : "Alo malo narkomane, kad ti budeš bio tektonska ploča razgovaraćemo onda o smirivanju."A Вукан рече:,,...Маааа ко си тиии да ми говоришшшшшта ја да радим,кад кажемд се смириш,има да се смириш и ТАЧКАААА!''
U tom trenutku prodra se okolno drveće : "Alo bizdovani mir malo, trebamo fotonsitezu da izvršimo !"
I njegov džoint se ugasi, a nedogorela trava iz njega rasprsnu se po vazduhu. Gnevno i uznemireno drveće sa nedovršenom fotosintezom poče fest da piči po vazduhu i komadići trave iz džointa behu samleveni. Njihov prah formira guste tamnozelene oblake.Usplahiren,poce citati Jevandjelje ali ga ubrzo savlada defekacija i njime obrise dupe uz sluzav osmeh te,prljavim rukama krene zavijati drugi Dzok."Sto danas jesi-sutra nisi";mislio je i dzagao bulju u zbunju...