Prijava

Валдемаре, [ово је Балкан|

E jebi ga, možemo biti civilizovani bar koliko Rusi, a Hrvati ko Poljaci. Ako ne, bolje da se odmah poubijamo.

Zašto Srbi mrze Hrvate, to mene zanima?
Ja ih ne mrzim pa pitam iz naše perspektive, pošto iz njihove ne mogu baš sigurno znati.

Али зашто се води толика антиСрБска пропаганда тамо? Стално бомбардовање у медијима, курчеви, палчеви. аукурац више!

И треба да се поубијамо.

Јебига, ја их не мрзим. Иду ми на курац са екстремнијом индоктринацијом него нашом, наша се обично по кућама изводи, њихова је под покровитељством државе.

Иду ми на курац са европским лицемерјем иако су багра као и ми, иду ми на курац због икс ствари због којих ми и Срби исто тако иду на курац.

Лицимури, кад су хтели у заједничку државу после Првог свецког, онда им није сметало што им узимамо територију.

Niko nije hteo "zajedničku državu", nego se tako zvala kolonijalna teritorija osvojenog a bez odobrenja Berlinskog kongrasa. Posle je udarena floskula "bratstva i jedinstva" čisto da se zamažu oči, da se ne vidi neokolonizam,nešto što Ameri rade sada, ipak, učili su od najboljih...

Лицимури, кад су хтели у заједничку државу после Првог свецког, онда им није сметало што им узимамо територију.

Čitao sam da je jedan njihov tadašnji političar rekao da su trenutno previše slabi, i da samo tako mogu da zadrže toliki komad jadranske obale. Da nisu ušli u zajedničku državu, čini mi se da ne bi dobili ništa niže od ušća Neretve. A još bi Istra bila talijanska, i ostrva, i Split, i tako...

Ми нисмо за њих Срби него Србијанци лололо. Они су бре гамад, само мењају нешто да би се разликовали од нас. А мржња ће увек постојати на обе стране, и једни и други се ваде на - деду су ми заклали.

То кажем, лицимури. Гледали да извуку своју корист.

Jugosrpska ćetnićkokomunistićka agresija!

A što mi mrzimo šiptare, ustaše i Champya?

Niko nije hteo "zajedničku državu", nego se tako zvala kolonijalna teritorija osvojenog a bez odobrenja Berlinskog kongrasa

Kojeg, onog iz 1878?

Duče ja studiram u Novom Sadu pa sam Srbijanac, a iz zapadne sam Srbije, nema to veze. Ja sam u našoj zemlji Srbijanac.

Али зашто се води толика антиСрБска пропаганда тамо?

Vidiš da je to moderno i retro u isto vreme svuda van granica a Boga mi i u granicama naše rodne grude.

Zašto Srbi mrze Hrvate, to mene zanima?

Zato što smo iskomleksirani, mrzimo i komšija Paju jer ima mečku i stan sa špijunku, a nije Hrvat.

A što mi mrzimo šiptare, ustaše i Champya?

А ко би их воло лоло?

loše je formulisano pitanje, treba u naslovu teme da stoji:

zašto su hrvati iskompleksirani srbima i zašto su srbi iskompleksirani hrvatskom iskompleksiranošću srbima?

Ја кад ђеду споменем море, одмах попизди и крене причати како су Хрвати узели најбоље од најбољег што се тиче територије. Нема везе с темом, али чисто да напишем нешто.

Duče ja studiram u Novom Sadu pa sam Srbijanac, a iz zapadne sam Srbije, nema to veze. Ja sam u našoj zemlji Srbijanac.

Била је спрдња али нвм :)

Evo jedan aktuelan primer, Srbija Belgija 20000 duša, kada bude bilo Srbija- Hrvatska biće trebovano 100000 ulaznica, zato što smo stoka. A umemo da seremo o pojedinostima, a nećemo da se bavimo suštinom.

Kurac sprdnja, vi i jeste Srbijenci. Zna se se đe srpsko gnijezdo!

Биће пуна Маракана само да би звиждали хрватској химни. Максимир такође.