Prijava

Kojeg, onog iz 1878?

Da tog. Istog onog na koji se pozivaju i kosovski Albanci, i ide im od ruke. To je zvaničan dokument mešunarodnog prava koji je još uvek na snazi, sa par amadmana dodatih u međuvremenu od UN.

A što mi mrzimo šiptare, ustaše i Champya?

Champya ne mrzim ne znam čoveka. Šiptare mrzim jer su fašistička gamad sa nazadnom ideologijom. Ustaše mrzim jer su gamad koja se klanjaju fašističkoj gamadi.

Da tog. Istog onog na koji se pozivaju i kosovski Albanci, i ide im od ruke. To je zvaničan dokument mešunarodnog prava koji je još uvek na snazi, sa par amadmana dodatih u međuvremenu od UN.

ТЕТРАЛОЛ

Čampi je musliman, moraš ga mrzti.

Zanilmljivo je da o nama ovi navedeni isto misle

Šiptare mrzim jer su fašistička gamad sa nazadnom ideologijom. Ustaše mrzim jer su gamad koja se klanjaju fašističkoj gamadi.

A jel bi ti mrzio nekog ko ovako misli o tebi?

Da tog. Istog onog na koji se pozivaju i kosovski Albanci, i ide im od ruke. To je zvaničan dokument mešunarodnog prava koji je još uvek na snazi, sa par amadmana dodatih u međuvremenu od UN.

Kakvo odobrenje Berlinskog kongresa je moglo da postoji kad je on završen 40 godina pre tog trenutka, i kad je Austrougarska bila raskomadana, Nemačka razbucana skroz, Rusija u građanskom ratu, Turska pobeđena? Pa ni balkanski ratovi nisu bili po Berlinskom kongresu, kakve veze ima taj kongres? I kako je na snazi?

Zato što smo bili na njihovoj teritoriji i mnogo se oslili A što se tiče za vreme kraja Juge oni su 'teli biti samostalni.

Лицимури, кад су хтели у заједничку државу после Првог свецког, онда им није сметало што им узимамо територију.

Niko nije hteo "zajedničku državu", nego se tako zvala kolonijalna teritorija osvojenog a bez odobrenja Berlinskog kongrasa. Posle je udarena floskula "bratstva i jedinstva" čisto da se zamažu oči, da se ne vidi neokolonizam,nešto što Ameri rade sada, ipak, učili su od najboljih...

Јесам ја бежао са часова историје, али контам да је Први светски био 1914, a Берлински конгрес 1878. па не видим баш повезаност та два појма.

Kakvo odobrenje Berlinskog kongresa je moglo da postoji kad je on završen 40 godina pre tog trenutka, i kad je Austrougarska bila raskomadana, Nemačka razbucana skroz, Rusija u građanskom ratu, Turska pobeđena? Pa ni balkanski ratovi nisu bili po Berlinskom kongresu, kakve veze ima taj kongres? I kako je na snazi?

http://www.youtube.com/watch?v=31I8wBfUbEU

Zato što smo bili na njihovoj teritoriji i mnogo se oslili A što se tiče za vreme kraja Juge oni su 'teli biti samostalni.

Која њихова територија? Кад је настала Војна Крајина, то је била Аустро-Угарска. Кад се распала монархија, логично је да ће Крајина да припадне Србима јер су били већина. Немају ту Хрвати шта да траже. Зато су хтели у заједничку државу да би на крају добили и то парче земље које припада Србима.

Јоца Деретић фтв!!!111 Чет'ри ес

a zašto srbi mrze hrvate

Čampi je musliman, moraš ga mrzti.

:) Ne, ne moram ja ništa.
A to "musliman", odnosilo se na narodnost ili na veroispovest je tako bezvezno do bola, Hercegovac? Bosanac? Srbin šitske ili sunitske veroispovesti? Ne znam zašto dozvoljavaju da ih nazivaju muslimanima. Ja sam najpre Srbin pa tek onda pravoslavac a sutra da se preselim u Švicu prvo bih bio Švajcarac pa Srbin pa tek onda pravoslavac..

Ја дошао да поставим питање које ми је Душан уграбио, елем упознао сам једног Хрвата који је био много кул лик. штета што немам времена да постујем, ал да се упишем за касније.

Која њихова територија? Кад је настала Војна Крајина, то је била Аустро-Угарска.

Ali moraš da znaš da se Vojna Krajina nalazila u sklopu teritorije njihove srednjovekovne države, koje su se oni itekako dobro sećali, kao i mi naše. A argument većine opet ne funkcioniše, jer su Šiptari na Kosovu većina.

Ja sam to pitao pre 15 postova, molim da pratite temu.

OJ USTAŠE NEKA NEKA!

MI SE MRZIMO JOŠ OD PRVE DIOBE SRBINA! TAD SE U TOJ MITOZI OD SRBINA ODVOJIŠE AMEBA I HRVAT! JOŠ TAD SMO SE JOŠ UDARALI PSEUDOPODIJAMA NAŠIM! A AMEBA JE NASTAVILA DA EVOLURIA U OSTATAK FLORE, FAUNE I ČOVJEČANSTVA!

a zašto srbi mrze hrvate

Zato što Hrvati mrze Srbe! Pravda za Uroša!
"Smrt svima osim nama!"(grafit u Karađorđevoj ulici u Bgd, nenadjebivo!)

BRATE IZDAJNIČE, MORAŠ DA MRZIŠ MUSLIMANA, HRVAT I ŠIPTARA! PRVOG, DRUGOG I TREĆEG POGOTOVO!