Prijava

Sardine pomalo ubudjale, jer je moja mati lenja da uprzi sveze ribe

Чорбас пасуљ лешим приде крафиол пост у јеку је

ови моји примитивци заклали неку свињу хаха ено и дрво одсекли па наслонили на кућу, ја откино ногу једну па глођем кад већ има нешто да није посно у овој кући мислим онај ослић је фуј не могу ја то

To neki trend postao, eno i Boh peče neku svinju.

Ја нисам ништа данас ахаха, чак ћу и за вечеру мало да узмем.

атрофираћеш не дај се

Ма то да сачувам места за сутра, ако се добро наједем за вечеру бићу сит ујутро.

а добро ко се чува и Бог га чува

Ја сам на некој британској телевизији гледао нешто типа: "Како припремити прасе за Божић." Оно је било страшно шта човјек ради, а још у прасету нема ни 20 кг.

Pastrmka punjena bijelim lukom, kuhana na pari.

Nema tebi nocas izlaska znaci

Pa prase od 18kg je najbolje.

Znao sam da nisam vise dete kad sam poceo da stavljam u kosti od ribe u svoj tanjir a ne u MAMIN.

Jebi se mama, necu da stavljam kosti u tvoj tanjir, imam 25 godina

Па не знам баш сад. Јесте најслађе, али нисам за Божић никад тако мало, јер нас слави 6 па буде најмање од 30кг.

Pa uzmi dva po 20 kila kad si dzek toliki. Ps najsladje je prase izmedju 20 i 22 kile

22 žive vage je neki minimum, sve ispod je budalaština, al jebiga, svašta se čuje na slavama pa se prepričava kasnije kao vanvremenska mudrost MI TO 15 KILA ŽIVE VAGE MA KO MED

Sad čitam, ispod 23kg kažu da si upropastio prase. A stalno slušam ovo, 18kg, topi se u ustima i to.

18 kila ide ispod sača, kakav crni ražanj