Prijava

Ne razumem prozivku za tanak vrat. Da li je to neki nov parametar muškosti kao dužina kurca ili ima neko drugo značenje?

Bila sprdnja na nekoj temi pa kao Vukajlija oktagon, i ko bi pobedio u tučama, i sad neko bio u fazonu, reme daj fotku da procenimo, Tilmo između dva posta ubacio kao neku prozivku za tanak vrat, i ja okačio fotku, a tilmić istripovao da ga je on nekoga isprovocirao ili šta već. Debilno.

Prozivka na nivou kao da ti pezos kaže da ti smrdi kurac.

Aha, ok. Jbt tačno me sramota što sam pre voleo da provodim vreme na ovom sajtu kad vidim šta je sad prozivka.

Brate, nije u pitanju prozivka.

Lik je ladno izbacio sliku da pokaže da nema tanak vrat. Vrhunac debilizma, al to je reme pa ono.

Danas s ekipom s posla neki sač organizujemo

Pečemo tilma na ražnju

Volim kad sam pozvan na neko druženje.

Thilmo: Daj stavi patike i trenerku da vidimo

Ja izvoli

Thilmo: ahahaha kakav debil

Thilmo: brt imas tnak vrat

Reme: nemam brt, evo slika

Thilmo: hahaha kakav debil

THilmo: koristim ovu situaciju vise godina kako bih nekog prozivao da je glup, a ja pametan.

Pa naravno brate da ste glupi ispali, vi, džoplinka što su je na četu navukli da slika sise i maestro sa kitom.

Najveći fejlovi vukajlije rekao bih.

Daj neko te dzoplinkine sise na pvt ja ne znam za to

E jbg, da l ih neko nije video jbt.

Baš velike sa velikim bradajama.

Pa jesmo, imam i dan danas posledice.

Zamesio tortilje sa maslinovim uljem, bosiljkom i origanom, iseckao od plećke na trake i kockice, začinio ih sa po malo belog luka, karijem, alevom i vegetom, posle ih ispržim u dubokoj masti, budu k'o sa girosa. Premažem tortilje pavlakom, nabacam kolutove paradajza, kupus salaticu, malo krastavca i meso. That's for today

Ubacim i po dva jaja na oko. Bude baš sočno i ukusno. A i kalorično

Ovu treba prebiti na mrtvo ime zbog ove cigansture u cilmadinovom linku

Rasni sa rasnima, govna sa govnima, sta je problem, nema mesanja