Prijava

Glumi vojvoda od tankog vrata neko ludilo, mržnju. A vidite kakava je mica bio kad se pre 7-8 gidina pojavila tema ko želi biti moderator. Xd

Сантјаго Коровјов | Tko želi biti moderator?
Taj sam.... Po ceo dan sam na Vuki (iskvariću oči).... Jes da sam relativno nov član, ali ono dugo pratim dešavanja ovde.... Ako me izaberete, zalagaću se za mir u svetu.... Solidan mi je i prosek otprilike 58-59 i tako.... Admin sam na velikim grupama na fejsu (10000 članova), održavam neke izvođače (muzika) na nekim drugim sajtovima.... Malo spavam, ne igram kanter (više vremena za Vuku), al zato cepam PES.... Trenutno sam na 22 nivou u eternal questu.... Svako ko glasa za mene dobiće imunitet (nema bana) :P Lažem samo u predizbornim kampanjama tako da čim me izaberete znaćete na čemu ste....

pre 8 godina

HAHAHAHHAHAHAHAHA

Јел толики дефект и табу имати танак врат па да послужи сваком аутору као основна прозивка Ријемеа?

Jok.

Nego sam ga prozivkama na šaljivom sajtu vukajlija navukao da slika vrat da pokaže da nije tanak.

To je već za razmatranje.

Gospodo, vi komotno možete u neki rijaliti. Spremni ste.

Gospodo, vi komotno možete u neki rijaliti. Spremni ste.

Јако лијепо речено. Све ове “прозивке” између аутора које слушамо посљедњих годину дана налазе се на развојном нивоу Гастоза и Змаја у Паровима. Содома и Гомора.

Ajoj hahaha sam sebi lajkuje

Brat, devojka, šveca, svi lajkuju profa.

Profe izjasni se, trenutno padas u mojim ocima 23,7

Тхе Проф
Ja nemam dupli nalog a ovo dvoje što ste banovali ( stomatolog, marijamitic ) su mi burazer i devojka. IP je isti jerbo svi živimo zajedno.

pre 7 godina

ХАХАХАХАХАХ

Hahahahah sećam se ovoga, neam potrebu dodatno da objasnjavam :*

А сад је ситуација мало другачија. Оженио се Проф и тренутно у кући живи са супругом, дјететом, буразером, његовом дјевојком и швецом. Сви они су направили нове профиле али нема их на чету и форуму.

Glumi vojvoda od tankog vrata neko ludilo, mržnju. A vidite kakava je mica bio kad se pre 7-8 gidina pojavila tema ko želi biti moderator. Xd

Макар нисам као четрдесетогодишњи пропалитет данима плакао и претио по сајту јер су ми обрисали постер са Снежаном и седам јегера.

Колико се год трудио Тилмић, и даље си највећи фејл на свету.

EDIT: И деф нисам блејао по ургентном и сликао дупета пијаних малолетница да бих на шаљивом сајту Вукајлија.цом писао како је то сликао мој другар, али како је страшно како се данашња деца понашају.

hahah ček on beše napravio taj poster pa se drkao kad obrisan?

Ne razumem prozivku za tanak vrat. Da li je to neki nov parametar muškosti kao dužina kurca ili ima neko drugo značenje?

ajoij, kakvo vreme bejaše to, vreme ljutog trolovanja.

Ili da preformulišemo, pre 8 godina sam bio osamnaestogodišnji debil, ti si pre šest i dalje bio bio debil u krizi srednjih godina.

hahah ček on beše napravio taj poster pa se drkao kad obrisan?

On, lično.