Prijava

mi kao napravimo sve to kao neko jelo, al na kraju pogledas sve, pa gledas lepo da povadis meso da jedes ko covek

To je do nas i navika naših nije do kuhinje.

Da mi se svidja više meso sa celerom i kelerabom i đumbirom i rukolom umesto mesa sa roštilja ili tiganja sa crnim lukom ajvarom i sirom jeo bih ovo prvi nista me ne bi sprečilo

meso sa rostilja/raznja i meso sa tiganja/rerne su dve totalno razlicite price. ovom prvom ne treba nista. ako je dobro ispeceno, i dobro meso ne mozes da pogresis

sa tiganja/rerne... treba meso da bude dobro. sve ovo sto kazes, stoji da dobro, ali ako cemo recimo domace meso: neka jagnjetina/prase kad je stavis pod sac ili kako se zove vec onaj sud sa poklopcem, pa dodas malo i nekih zacina, celer, i tako ponesto da se pece u svim tim ukusima, bude sve to 100 put bolje od klot pecenog mesa u rerni sa krompirom.

poredimo domacu hranu.

i ovo samo meso, gde jos i ne mozes mnogo da zaseres. kad dodjes do posnih stvari, tek vidis kolko je osnovna kuhinja.

tj nije samo do navika, imam i ja iste navike ko ti, pa mi se vise svidja kad je jelo mastovitije, nego kad je samo osnovno. i svako ko proba nesto novo da napravi.
treba znas sta radis naravno, al jebi ga, danas imas jutub da naucis sta god ti dune.

uopste da ne ulazim koliko imas dobrih stvari po svetu koje su pa bas potpuno drugacije od onog na sta si naviko. aj to da kazem da nije bas za svakog, ali i tu ima svasta lepo.

i sve to da kazem da nije greh pojesti articoke ponekad. i sve ostalo sto ljudi jedu.
nadjes i nesto novo sto ti se bas svidja u svemu tome - ili ako nista promenis malo i sebe u celom procesu, naucis neki novi ukus, promenis se malo. sto nije lose.

Imal u Beogradu nekog rostilja da valja raja?

Nisam jeo čokoladu nedeljama, danas pojeo milku sa celim lešnicima 300g nije mi dobro.
Imam vrtoglavicu i jebem ti šećer koliko je slatko treba 3lije vode to sredi.

Što to radiš sebi caro jebemu, 300gr previše je..

a brateeee, znam.

nego bilo aj donesi jednu teo onu malu 80g slim obicnu. I jebiga kreno zderem na svakih 15min daj jos malo ostao jos jedan red.

Stavljau nesto unutra kao u cigare da nemos da stanes. Inace bas je preodvratno slatka cokolada. Necu ise kupovati.

najbolje su gorka čokolada i čokolada za kuvanje, ali ako ćeš jedeš tu za kuvanje, nemoj puno, jer se stolica zna toliko stvrdnut da se počne krvariti odozdo, znam iz iskustva.

da jeo sam i te crne, to je bas kad je kolaps kada nema nista drugo, ali generalno ko ce pojesti vise od dva reda menaža

jebiga, kad se krene, ne može se stati. a odeš u wc i onda krenu porođajne muke.

da menaž se uzima generalno kada imaš čorbu

to. ja sam na teški način saznao da se to tako radi.

Slane palačinke sa feta i dimljenim sirom i komadićima šunke, a za dezert slatke palačinke s džemom od kajsija