Prijava

Ja sam cuo za belmuz i gledao emisiju o tome od memedovica a cuo sam i za brizle al nisam znao tacno sta je sve bi ja probao ne gadim se nicega
A sto se tice skembica to mi je top 5 jela sveta
Ja to nekad uzmem u agropapuku junece 5 kila pa zamrznem samo mora da se naruci doduse ja sam bitna glava pa me oni sami zovu a ja odbijam ili prihvatam ja sam strah i trepet po mom kraju svi me znaju
Najjace je kad neko ne voli iznutrice od bilo koje zivotinje a voli pastetu

Voleo bih da idem u avanturu da idem po sumama i da se sprdam generalno sa zivotom da lovim i sunjam se medju krosnjama i naravno da se dobro jede i pije
Evo npr voleo bih da se zajebavam sa hvatanjem ježeva treba ih ne znam tačno koliko za sač ali bar 3 i ima fora da je bolji onaj sa prasecom njuskom od onog sa spicastom sad ne znam kojih ima kod nas i kojih ima vise ali kazu da je dobro nekad se to spremalo u divljastini tamo u dalmaciji
Puzeve volim
Fazana nisam probao srnetinu jesam kobaje od veprica i slicno ali mnogo vise ima toga sto nisam probao
Volo bi sve da pojedem i da hvatam naravno nista bolje od divljastine i te slobode a ne rerna okrenes dugme mrs u kurac ko pasce

Ko me ubaci u pricu ima pivo

Solidna nagrada za ubacivanje u pricu

To je figurativno moze i vepar prvi kojeg ulovim

naravno rodjeni zašto da ne ,probati sve to treba i
zanoktice od konja delikates pravi, pa onda hemoroid od morža - eskimski narodni specijalitet, pačji čmarni kolutić punjen rolovanom naravno kurčinom bilo čega

Danas arepas opet, baš sam se navukao na njih. Nevera koliko jednostavno a ukusno.

Na bivše jatake
Šaljem medžik atake
Dok glođem riblje batake
Uz malo pavlake

Opet bio sa onim drugom u kavanu, jebale ga brizle.

Probao sam, miriše kao džigerica u skrami, al tekstura kao skramu da jedeš. Neko mekano salo.

Sve u svemu, nikad više.

Bio prošli vikend u Nishe s frendovima, svratili smo u nishlisq mehanu, fino smo se najeli kao veprine. Topla preporuka sukana pita za predjelo, roštilj i ova glavna jela standardno dobra. A dan pre toga nisam mogo da se setim koji ste beše ono sendvič hvalili ovde po sajtu pa smo otišli u neki TOSTOJEVSKI na pobedinoj, malo je reći da sam razočaran sendvičima, ko ja da sam kući pravio tost od bajat lebac.

Indeks beše u pitanju, mislim.

To novosadska gospoda, ovaj naš se verovatno zvao podgrejani leb il tako nešto seljoberski

A dan pre toga nisam mogo da se setim koji ste beše ono sendvič hvalili ovde po sajtu pa smo otišli u neki TOSTOJEVSKI na pobedinoj

Kurčina su sendviči i ta sranja u Nišu. Kafane i burek su 73.4% sigurica.

Ova picka shmo dodje u nis i ne javi se.

Možda smo se i vidli db kupere, prošli jedan pored drugoga nesvesni pored koga smo upravo prošli. Bolje je tako, seksije. Digo mise

Doci u Naisus a ne javiti se zapati ili thilmu, sramota