Prijava

Pravim najbolji sataraš u svom životu, upravo.
Pro: vrhunski sataraš
Con: nikada više neću napraviti ovakav satarash

Ahhahaha kakav avatar idi bre mesni u sabac :D

ne mogu, tamo je pristup dozvoljen samo avangardi.

čak više volim kurac da umačem u sataraš nego da ga natapam u narezak, realno

Brizle.

Juče u kafani, drug napeo da uzmemo brizle, ta kafana poznata po tome.

Reko begaj be, zvuči ko ženska muda. Je l' jeo neko, šta je to koj kurac.

Brizle su prsne tj. grudne žlezde domaćih životinja, a najčešće se jedu teleće ili jagnjeće. Latinski naziv za ove žlezde je timus (thymus). A ako vam njihov kulinarski naziv brizle (od nemačke reči briesel) ne zvuči poznato, možda ćete ih pre prepoznati po njihovom drugom imenu – krezle.

Nesam probao još.

Kameni vec okacio sta je to, svakako deluje jestivije od BELMUZA :D

Ne bih znao šta je da nije kamenofil okačio ovaj opis gde piše da se zovu i krezle, jeo sam to svaki put kad bi deda zaklao kozu, baš je odlično onako slankasto a nije gumenjavo kao tipa bela džigerica.

Brizle nista posebno, ume zilavo da bude

Znam sta su brizle, probao sam nikad maksuz naručio ili pripremio, nista specijalno

Jebem li ga, nekako mi uvek cimka da jedem te organe gde se proizvode krvne ćelije, timus, kostna srž lolo, al zato nikad ne oklevam kod crevaca hahahaha.

Mada kažu da je kostna srž prezdrava u čorbama, supama

Inace moju ishranu bih opisao kao anihilacija: često u prvoj polovini dana jedem neke mega zdrave stvari, salata povrce, riba, ovas, voće itd, da bi poništio to u 22h sa 2 čipsa, sladoledom i kokakolom

Pojačaj haldol decxko

ju naopako šta sve neće čovek jesti užas i ta crevca ,ne daj bože škembići druže to smrdi ceo kvart dok se kuva smrad toga ti daje do znanja da to nije za jelo,želudac od goveda ...čuj žlezde da jedem‽ katastrofa , ajde u prošlom veku kad je glad i siromaštvo bilo pa su ljudi na selu jeli svaki deo da se iskoristi, a sada kad ima toliko toga,i da neko jede iznutrice nikada neću razumeti

sve jedu stoka odvratna ljudska
pasiranu pičku od pacova il pacovke kako god ,bi pojeli

muda jebote žvaću i pričaju mi da je ekstra ma idi begaj