Prijava

petro - kamen valjda. kao petrified

pliduu, jede se i "klasična" hrana, ali lepo je probati i nešto drugačije

@Šmo Dečko mi je Petar i filuje me stalno

@Pliduu, tebra, oću da vam pišem svaki put kad jedem jaje na oko? Nego ovako malo nestandardnija jela, čisto da može Celt doći i reći da je tuna go kurac, a sardina kraljica ribe.

@Daniel propržio luk i beli luk, oladio. Suljpa iz konzerve krkno u blender dok nisam dobio finu pastu. Izmešao suljpa, luk, beli luk, senf, dodao razmućeno jaje, prezlu, ljutu i slatku papriku,malo luka u prahu, so, biber. Pržio jako kratko sa obe strane. Nije loše, ali nije me ni oduševilo. Imaš li ikakvu malu tajnu?

Meni ovo zvuci ukusno, bas cu da probam

Imaš li ikakvu malu tajnu?

Gospođa pravila ima možda mjesec dana, nešto slično, moram videti šta je bilo tu još, sećam se oraha

Umesto prezle može i ovsene, bude tekstura ljepša. De živ bio kad se setiš pitaj gospođe, pa javi, ako nije problem.

Oprostite mi dobri ljudi, malo sam se našalio

I ja volim da kuham al rijetko nesto specijalno

@Pliduu, tebra, oću da vam pišem svaki put kad jedem jaje na oko? Nego ovako malo nestandardnija jela, čisto da može Celt doći i reći da je tuna go kurac, a sardina kraljica ribe.

jedem egzoticniju hranu od pljeskavica od pasulja, crkni

*ne mislim bukvalno, budi mi ziv i zdrav, al kapiras

Ljubibrat sve vas. Ja samo volim isprobavati jela.

znaci ovo sto pises... jedno 50x pederskiju hranu imam kuci.

Ja rastao u klasičnoj balkanskoj nižasrednjaklasa porodici gde se vrtilo deset istih jela većinu godine. Zato se volim igrati sa hranom

kameni, imaš jedan pederski pvt sa (pederskim) receptom

predji na indiju, thai, japansku, kinesku, to ti je sledeci lvl dok ne dosadi i onda lepo spremas pasulj i sarme srecan si covek :)

mada i francuska je jebena sa stvarima koje nikad nisi jeo da jedes, al to ne mozes sam da spremis, mora jedes u restoranima.

i svaka od tih stvari koje sam imao u glavi da ce da budu nesto gadno, budu vrlo blagog ukusa.

Za mene i dalje francuska kuhinja pobeđuje, urestoranima naravno. Azijska kuhinja (sve dostupne) ovde gowno, a i nema dovoljno dostupnih sastojaka da se kući zaebajem sa tim.

Kupio neki dan bubble waffle maker, presimpatičan izum. Vafli odlični s maskarponeom i breskvama.

Danas pravio naan, uz njega zatar i maslinovo ulje, ništa više i ne treba.