Prijava

Odradio si ovaj lavovski izveštački posao k'o mator Jebač. Bravo.

Super posao, svaka čast. Šta ima dalje od crne hronike?

golf je sigurica, samo slaba kvota u kladionicama

ЕПСКИ!

која прича, опраштање, крајњи растанак пред мониторима интернета. ШОУ! испоздрављали се изљубили се, а ова риба му жека да почива у миру лоло

ХАХАХАХАХАХ ДА! ЈЕБКЕ САЋЕ ДА РИПОРТУЈЕ ПРОФИЛ ЛАЗИЋУ ЗА ВРЕЂАЊЕ ЛОООООООЛ ХАХАХАХАХАХААХА

дешава ли се што? :)

ахахахахах и фармвил искидо и отварање теме на вукајлији ааахааххахаха

једино ме буни што је шатро преко? и изгледа да ју је убио који дан раније, а нису ни рекли ко је пронашо тело.

Aj neka nam nastavi izvestaj ko ga vec ima u prijateljima

sad se otvaraju grupe na fejsu tipa: SVI MI KOJI SMO ZA TO SA SE DACHA I CHERWENKA POMIRE NA ONOM SWETU <3
JEBAČ ŠTO NAS JEBEŠ DAJ NAM INFORMEJŠNS POMRESMO

Đe je onaj Jebač, jebem li mu suncev sistem -_-
Interesuje me nastavaaaakk

Варала сам те са светим Петром док си био на земљи. САЋУ ТЕ УБИЈЕМ КУРВООООООООООООО!

Ako se ovaj ubije da li ce se ovo sto pise na fejsu računati kao nekropostovanje?

Постоје двије врсте људи. Импулсивни и експлозивни. Експлозивни су они безопаснији. Од њих увијек знаш шта можеш да очекујеш. Од ових других не. Импулсивни људи су углавном ти који пуне црну хронику.
ВАМО, РЕКО БИ, ЧОЕК НОРМАЛАН, А У ПОДРУМУ НАБИЈА ЉУДЕ НА КОЛАЦ!

sad se otvaraju grupe na fejsu tipa: SVI MI KOJI SMO ZA TO SA SE DACHA I CHERWENKA POMIRE NA ONOM SWETU <3

Јбг, свако време има своје Ромеа и Јулијету.

http://i47.tinypic.com/5e7kw4.jpg
GLUPA POLICIJO OD PRVOG DANA SAM ZNAO DA ĆU DA PUTUJEM KOD MOG ANDJELA, SAMO SAM VAS ZAJEBAVAO PAR DANA DA SHVATITE DA STE MENTOLI ZA DAČU- SVEMIRSKI OTPAD

Hahahahahaha.. fuk da potato