Prijava

Milice, što si rekla za Dučića, stvarno ni po jednoj stavki ne drži vodu, i voleo bih da argumentuješ ukoliko možeš. Ako je trolovanje, čestitam ti - onda sam naseo. Izvini ako si se našla uvređenom, nije ništa tebi bilo lično upućeno, ali prosto sam morao napisati što mi je ležalo na srcu. Nažalost, jako, jako bih voleo da su to sve predrasude što sam naveo - kad naiđem na nekog mlađeg čoveka iz Srbije kojeg nije sramota da voli svoj narod, da mi ne kenja o tim "građanin sveta" paradigmama, da ne pljuje na svoj narod kao krivce za rat i zločince, i da slobodno kaže da je nacionalista (da podvučem, ne nacista da mrzi druge, nego da voli svoje), ja se prosto i naprosto zabezeknem, za Beograđane i da ne spominjem. Pa eto neka neko kaže da je predrasuda, a nadam se da će neko drugi reći da je samo statistika. U Republici Srpskoj to ipak nije slučaj. Srbija je dugo vremena bila svima nama matica, ali bogami, u današnje vreme kao što imaš studente iz RS da dolaze u Srbiju da studiraju, tako bi moglo komotno jedna kolektivna ekskurzija iz Srbije da se napravi da se malo podučite patriotizmu. Jednostavno, nekako taj duh pripadosti narodu se isprao u omladini. Ne pričam ja o hodanju sa kokardom na glavi i redenicima oko pasa, govorima mržnje, niti o podizanju ratova protiv naroda u okruženju, nadam se da će neko i skapirati o čemu pričam. Sramotna je mržnja značajnog dela ljudi iz Srbije prema izbeglicama, sramotne su autonomaške vojvođanske priče, sramota je tagovanje ljudi sa juga Srbije kao seljačina, Bosanaca kao sirovina, pa, čoveče, isti smo narod. Eto možete me psovati po sto puta, makar sam iskren. O, kako bih voleo da je ovo sve predrasuda....

једни су створили друге... мисли о томе :)

Još Lukse...još malo piši...

http://www.youtube.com/watch?v=hY-XH00uhYk

MILJKOVIĆ BRANKO, JEDAN JE MILJKOVIĆ BRANKO, MILJKOVIIIIIIĆ, JEDAN JE MILJKOVIĆ BRANKO!

MOJA ŠKOLA JOVAN DUČIĆ, NA NJU SMO PONOSNI SVI!
U NJOJ SE PIŠE, UČI I CRTA, A TO, A TO BAŠ ZNAJU SVI!

OŠ JOVAN DUČIĆ PETROVARADIN!!

a nekima je bolje da se ne prave pametni (mizongomija, nacis i ostale reči)!

A sad stvarno, ja se ne razumem u te starije pevače i to, jel Jovan stvarno bio jebač neki? I kako se to zna dal je bio jebač i šmeker? A voleo bi da jeste jer sam išao u njegovu osnovnu školu.

не, јебач је тодоровић, не лучић