Prijava

Ne znam, trudim se da ne zvučim nipodaštavacki prema bilo kom sportu... ali NFL mi je trenutno jedina stvar koju mogu da pratim i koja mi je zanimljiva. Sve ostalo mi ubija sive ćelije, mozda jer sam prezasicen. I mislim da je mnooogo komplikovaniji nego što mislimo. Taktički a bogami i sto se čistog umeća tiče

Само кркани не могу спознати истинску умјетничку вриједност америчког фудбала. То је спорт у којем се иска висока интелигенција, фузија између шаха и рагбија. Ни ја не бих да унижавам било који спорт али чињеница је да у асосијејшен фудбалу, за разлику од овог прекоокеанског, не требаш имати ни IQ 80 да би био врхунски играч.

Ovo je nesto najlepse sto sam video zadnjih 15 dana

И што је најгоре лик још није у ХОФ без обзира што је редовно слао по бурек најјаче лајнбекере у лиги

His number 20 jersey was retired by the Lions, and he was inducted into the Pro Football Hall of Fame in 2004.

Vollter Pejton isto luda glava

Јуче си рекао да га нема у ХОФу Гиотто

Nepominjanje Emita Smita me ozbiljno zabrinjava

Берлиоз
Јуче си рекао да га нема у ХОФу Гиотто

pre 3 minuta

Vrv sam prevideo, praštaj

Četvrtak na petak - Počinje nova 100. jubilarna sezona u NFL-u!
Prošle sezone Super Bowl su osvojile Patriote, pa su kao i prošle sezone prvi favoriti za čuvenu laskavu titulu. Remsi su vicešampioni, i verovatno neće tek tako pasti. Postoji nekoliko ekipa koje mogu biti iznenađenje, a ima i onih koji su malo razočarali u poslednje vreme. Takav primer je Green Bay. Upravo će ta ekipa otvoriti novu sezonu, i smatram da će na čelu sa Rodžersom uspeti da za početak uđe u PO. Protivnik će im biti Čikago Medvedi. Očekujem jednu zanimljivu NFL sezonu.

Dobro, prijatelju lepo je sve to, ali oni su nas bombardovali.

oni nam jebu zene kad odu na work end travel

pricao mi drug za jednu koju je upoznao tamo, bas je iz novog sada, udata vec desetak godina, oboje solidno zaradjuju, otisla bez muza preko agencije u njujork, smuva se i izjebe se odma sa ovim, trazila mu da joj nadje neke crnce, ovaj je vodio u sving klub, kaze svaki put kad tako otputuje bez muza ode u sving klub da se iskara, u novom sadu ne moze da vara jer je mali grad...uglavnom isto tako voli muza i tupan nista ne sumnja i nijedna njena drugarica isto nema pojma...

posto bilo kojoj ribi da spomenes kako i zene varaju isto kolko i muskarci reci ce nema sanse ja nisam takva i nijedna moja drugarica nikad ne vara...ne vara kurac samo sto cute

:D
Znam brate, mrzim nato, ali sport kao sport mi je zanimljiv

Dobro, prijatelju lepo je sve to, ali oni su nas bombardovali.

Па зашто онда гледаш НБА пичка ти материна. У чему је разлика? Кошарка је 1/1 амерички спорт.

Zato što ima srba nepsuj mi majku