Prijava

rece glupi bolja koji na svakoj slici nosi 3/4 pantalonice koje su 1/1 americki proizvod isto ko cizburger

rece glupi bolja koji na svakoj slici nosi 3/4 pantalonice koje su 1/1 americki proizvod isto ko cizburger

Ниси у позицији да сереш јер сам паметнији од тебе бар милион пута, глупердо слабоумна. И не видим сврху твоје “поенте” пошто ја никад нисам рекао да не користим америчке производе нити да не гледам НФЛ, НБА или шта год.

Zato što ima srba nepsuj mi majku

Адам Смит из Канзас Сити Ћифса је српског поријекла, ето нам разлога за гледање НФЛ-а.

Алекс Смит је ипак, знам да је неко несрбско име.

Aleks smit je preso u vasington jos prosle sezone, sad je u kanzasu mahoms

Аха оке, знам да су коментори на СК једно вријеме прошле сезоне молили све гледаоце да навијају за Ћифсе јер тамо је Србенда Алекс Смит.

Jebena strateško-fizička igra zanimljiva za gledanje, kad se ukopčaš sa pravilima. Jebeno je za lajv gledanje, puno pauza i tajm auta ali zato su tu montitani snimci sa iseckanim gorepomenutim manama.

Smit je svakako srpskog porekla, i zaista je dobar kvoterbek.

Браунси су направили једну прилично фину екипу ове сезоне....

Pa jesu i valjda će moći ove sezone da bar uđu u play off.

Имали су прошле под оним замеником од тренера типа скор 6-3, а то је без ОБЈ и Вернона, али им се Тенеси посрао онако фино по фаци....

To i nije loše s obzirom na okolnosti, ali sada ih je Tenesi razbio na otvaranju sezone. Od Majamija očekujem malo ove godine.

Ајмо треће коло данас, бостон и канзас убедљиви за сад

U neđelju na Totenhemovom stadionu Čikago i Okland. Taman da malo osmotre i ovi što do sada nisu pratili NFL.

Rovovska bitka 49ersa i ramsa
Sa druge strane, dalas ne moze da se sastavi, jetsi ih kolju na metlajfu, mada tesko ce do pobede, slabi su jako, no ajde, idemo nyy

Jbtt sta je ovo, jos jedan tacdaun, 21-3 poluvreme dzetsi ludaci

Za koji nfl tim da navijam a da ne budem kompletna debilčina. Al da ima šansu za plejof

jedno vreme sam se ložio na Baltimor Rejvense ali to samo zbog najbolje igrane detektivske serije Homocide.
Ne znam pravila igre inače

New orleans, baltimore, new england, seattle, green bay, kansas city, philadelphia, san francisco, ovo su ti manje vise konkurenti za plejof

Minesota je takođe konkurent za plejof.
Najgotivniji mi je Grin Bej. Prošla sezona je bila slaba, ali ova je dobro počela i smatram da mogu da urade dosta toga.