Prijava

Sjajna liga, juve zadnjih 10 god prvak, biće jos deset. Drugi uglavnom Napoli.

slazem se sa zapatom, u am fudbalu situacija moze da s promeni za sekund, prosto sporo ide radnja, manje poentiranja u sokeru, dosadno

ja bih gledao ev američki fudbal da se nešto dešava, ali to je bukvalno sport sa 4 sekunde igre, a zatim 8 minuta pauze... zamisli jebeno da gledaš basket igra se 4 sekunde, a onda 6 tajm auta za redom pa ko bi to gledao

A u fudbalu situacija ne može da se promeni za sekund

passing interference koja prevara alo, skolski primer loseg sudijskog calla
Ok jes bio bolji kanzas ali ne ovoliko, sudije navukle zestoko, koliko holdinga je ostalo nedosudjeno kad baca mahoms to je jeza

Kao da čitam post na temi Dota majku ti jebem što je ovo

Raspade se Grin Bej za 5 minuta

Uzmi HOLDINGUJ mi kurac malo majke ti ga nabijem u pičku ja

encroachmentujem ti kevi u picu zauzvrat

Гледао Канзас - Тенеси, нисам могао Сан Франциско - Грин беј. Чифси и без судија су бољи од Тајтанса. ОВи су се истрошили у претходне две утакмице, није реално било да победе. Волео бих да Најнерси освоје. Мада Чифси су свакако фаворити јер већ неколико година уназад играју добро, стално су у плеј офу. Само да судије не усеру Супербол.

Konačno pravi timovi za superbol.

ajde da vas vidim, sta mislite ko uzima

Ako odbrana Kanzasa limitira trčanje (kao što su stopirali Henrija) pobeđuju. Opet, glavna bitka će se biti na liniji skrimidža a tu su 49's bolji.

kladza daje prednost kc mada i ja mislim da ce ih frisko dobiti

garopolu je ovo vec treci superbol, iako nije ulazio, zna kakav je to pritisak i koje je hajpovanje. mislim da ce mahoms da se istripuje mada ne lezi vraze, nikad se ne zna