Prijava

Pa ne razumem ko je ugasio sportklub

ako si na onome sto je telekom kupio i nazvao sve zajedno supernova,onda ga nema vise.nisu produzili saradnju.kao i sto se dalo ocekivati

eon je sbb-ov.tu ima sigurno.ja pratim preko eona.
u prevodu, sve sto nije sbb,kablovska,eon,total tv, nema sport klubove.ukinuli su i u posta netu.jebali bi se oni za sk,platili bi koliko treba,nego uz to ide i n1,a to im nije bas kul.

Ma kupiću neki nfl league pass jebe mi se

Večeras uz braću Derika Henrija i Arona Rodžersa.

Ovaj Henri ni amalgam Vese Petrovića, Duljaja i Gatuza ne bi mogao da ga zaustavi

ako bude brda poena, dobija kc a ako na malo, tenesi. Bice ljuto

Šta treba da nije u redu s nečijim mozgom da bi pratio ovo, bukvalno nemam želju ni da izguglam o čemu se radi

Ma ne, al ja kad vidim one latino njuške koje pljuju po travi i dobacuju se pola sata na jednoj polovini, onog pacova mesija i onog romale kristijana... ne znam, meni je to baš neshvatljivo kako neko to može da gleda

Prokomentarisao bih ovo vaše, ali ne znam o čemu se radi... Sigurno je mnogo popularno. Ipak je svima vama fudbal u srcu

uzbudljiv sport eto to je samo kad naucis pravila. Dok ne znas o cemu se radi, izgleda retardirano da

Nisam fudbalsku utakmicu pogledao od juna 2018 i meča sa švajcarskim šiptarima, a i to sam gledao, kao ajde... sp, hajp.

Brutalno mi je dosadno. Uvek isti timovi, iste njuške 10 godina unazad svi igraju identično... ne vidim poentu. A na stranu sto je navijanje pretoksično i sve to oko fudbala je toksično

Pa kad nemaš Arenu, jbg...

Hahah brt imam i arenu i sk, zadnjih deset godina kako pustim, npr, neku primeru, u gro planu onaj Glodar suarez nesto plače prigovara, nervira se, a protivnik barse se ni ne trudi, oni dosli na kamp nou guzicu da rasire i da idu kuci, dosadno brate dosadno

Promeni ligu brate, Serija A vrh tekme su, eno juče Lacio odvalio Sampdoriju 5-1, uz prekrasne bravure Ćire Imobila..