Prijava

Evo teme u kojoj cete moci opisati svoje blamove pa da vam se svi lepo zajedno smejemo.

Ja krecem prvi.

2000 godine radio sam kao pomocnik podrumdzije u manastiru Hilandaru i jednog dana su manastir posetile ruske vladike, njih tridesetak. Mene su zamolili da im pokazem podrum, sto je bio skroz blesav izbor, jer niti ja znam ruski niti oni znaju srpski. Vodim ih ja po podrumu, pokazujem im burad i rukama i nogama objasnjavam sta ima u njima i koliko toga ima kad jedan od njih stade ispred mene i poce da se krsti i klanja do zemlje i gledajuci u mene radosno povika "Eta car, eta car!"

I njegove kolege stadose da slede njegov primer, klanjaju i krste i govore "Car, eta car"

Ja sam dodirnuo palcem kaziprst i sve ih tu na licu mesta blagoslovio nacinivsi znak krsta u njihovom pravcu. Oni me pogledase kao da sam lud, jer taj pokret sa palcem i kaziprstom je rezervisan samo za njih, za vladike i svestenike.
Tu ja shvatih da je izgleda rec o zabuni i da oni ne zele da ja budem sledeci ruski car kao sto sam ja u prvi mah odusevljeno poverovao. Okrenuo sam se oko sebe i odmah iza svog levog ramena videh ikonu poslednjeg ruskog cara, Nikolaja Romanova.

Trebalo mi je oko pola sekunde da shvatim kakvu sam glupost napravio i da pobegnem u svoju sobu i zakljucam se. I nisam izlazio odatle sve dok ruske vladike nisu otisle iz Hilandara.

krecem i ja
jedan od manjih i skorasnjih...
U teretani gde vezbam svakodnevno grupa momaka se skupila da rade malo na spravama... pored njih ja sam radila kao i svaki dan istezanje. Naravno momci ohrabreni navalom adrenalina i testosterona pocinju da mi dobacuju
"Jano Jano daj i nama maloooo"
dobacivanje traje oko 20 minuta meni se cinilo bez uzdaha i gutanja pljuvaceke... Posto su nosili majce sa nekim majmunima svi (oni su iz nekog borilackog kluba) ja sam pametna dosla na ideju da im kazem... Majmuni ocete da vam Jana da bananu ali posto su me u medjuvremenu jos vise iznervirali resila da m da im kazem "SJASITE SA MENE"
Naravno kao uvek kada previse mislim o necemu iz mojih usta izlazi recenica
"Momci ocete da vam Jana pojase bananu"
3 minuta muk....Onda krece lavina smeha..... i moje bezanje u svlacionicu...

@prste heeeeeeheeeee :)

Jednom u nekoj kafani u Karadjordjevoj u Beogradu sedim ja i pijem pivo kad ulazi niko drugi nego Bil Marej.Prilazi meni , uzme mi pivo i popije na eks.Ja krenuo da narucim jos dva piva za mene i njega a on me u tom trenutku pogleda i kaze mi: Sta brate sevaste narucujes pivo kada ti ionako niko nece poverovati sta se desilo.I tako, ispali me Bil Marej i izadje iz kafane.

Ja sam obuo razlicite patike jednu belu a jednu crnu i tako kreno u prodavnicu tek na povratku kad sam trebao da ih izujem to primetio, tek posle sam shvatio zasto me svi ljudi gledali tako cudno!
A i jednom sam umesto da kazem prodavacici "cao" rekao "halo" toliko smo se oboje zbunili da zamalo padnemo u komu.

Negdje davnih devedesetih u NS u jednoj uskoj uličici prilazi mi napucana gospođa sa punim rukama kojekakvih kutija i prilazi mi. Pita me: Izvini dečko, da li bi bio ljubazan da mi otključaš auto. Ja pitam: Dobro, gospođo, a gdje su vam ključevi? Kaže ona tu u prednjem džepu. (Inače nosi ultra uske farmerice). Ja u sebi razmišljam: Pu jebem ti dan kad sam pošao u ovu uličicu, pa gdje baš ja da nabasam na skrivenu kameru. (Sve vrijeme gledam okolne zidove, inače idealne za skrivenu kameru). I šta ćeš, ja joj zavučem ruku u džep i nađem ključeve i otključam kola. Ona ulazi u auto i dobacuje mi: E hvala ti, srce si i odlazi. Ja očekujem da mi priđu ovi iz skrivene kamere. Vidim niko ne prilazi, i tako se lijepo završi ta epizoda.

khm evo jos jedan da ne bude da pricam a posle blama nema
Ovaj je sladak istinu da kazem u odnosu na prosli...
Jedne veceri moje 4 drugarice i ja smo izasle do grada da proslavimo rodjendan jedne od njih, i naravno kao posle svake dobre pijanke mi smo u ranu zoru odlucile da svratimo do Nislije da pojedemo nesto i da krenemo kuci... Negde kod tasa smo se zaustavile (posto smo isle peske) i stale da zagledamo jedan totalno zatamljen prelep audi A4.
One su se naravno zadrzale na zagledanju i mastanju ali ja sam otisla korak dalje...
Popela sam se na kola, prekstila noge... i krenula da prosipam nase interne fore.. Nakon jedno pet minuta mog vrlo aktivnog brisanja haube kola ja sam sisla i krenula da se kliberim isred prozora... Moje face vam necu objasnjavati jer bi to bilo suludo mogu vam samo reci da su bile vrlo sugestivne i eksplicitne jednom recju straobalne.... U jednom trenutku kada sam ja bila okrenuta ledjima kolima sa rukama na vratima (ne zelim da objasnjavam sta sam tada radila) culo se jedno skupoceno fzrrrrrrrrrrrrrr (spustanje prozora) ja sam u shoku ostala u pomenutoj pozi dok su moje drugarice (kucke izdajnicke) brze bolje zamakle iza ugla...
Naravno posto sam tada vec shvatila da je blamcina na vidiku ja sam odlucila da pomognem svom egu tako sto cu se barem suociti sa covekom...To je bila veeelika greska jer kad sam se okrenula zatekla sam coveka koji arlauce od smeha i zenu ocito nezadovoljnu, naravno ja sam oma krenula sa kojekakvim izvinjenjima ali avaj dobila sam odgovor od zene da se iskuliram kad ona pusi....

Predajem se, pobedila si :D

znaci ja sam kraljica blama???
http://vegasblog.latimes.com/vegas/images/2009/01/26/miss_america_katie_stam_and_kirsten.jpg
:iskrice u ocima: mah mah
Hvala najlepse! :dubok naklon:
Motivacioni govor: X
:) pobedih....

не знам ко је победник,Јана или Прст?.

Јано,а мир у свету?

pa naravno da zelim mir u svetu...Racionalno trosenje prirodnih resursa...
Naravno vodu za gladne na Novom Zelandu... I mnogo mnogo farmi cincila u razvoju za moje bunde... :)

Немој да те Отаку чује за чинчиле.

Otaku...moze da me poljubi u cincilu (naravno u slucaju da Otaku zeli ko besan pas da kidise na mene neka zna da je ovo samo sala i da ja ne nosim krzno :))
Kad sam miss mozete mi svi dati kiss i onda idemo svi na biss (itd da ne budem neki pesnik sad)

Јано, ми те волимо!

ja opet čitam prstov blam i ne verujem.....aaxaxaxaxaxaxax....

Колико видим,овде је мртва трка између Јане и Малог прста.
Ај да вам и ја пренесем свој доживљај(који се,иначе поновио 2 пута за недељу дана):
-Враћам се ја са другарима кући градским бусом,наравно мортус пијан.Након 10 минута вожње,осетим да ми се повраћа и ја станем на задња врата и пустим пеглу напоље.Све ово не би било тако чудно да нека риба у минићу која се ту задесила није вриснула:,,АААА,ПОПРСКАЛО МЕ!(за ово нисам знао док ми нису рекли сутрадан).
После тога сам некако потрефио кућу и легао да спавам,ал сам посла 2 сата опет опеглао по поду и још обрисао флеку својом мајицом(сва срећа па моји нису сконтали).Сутрадан идем у град,а другар ми каже:,,Ти си синоћ кренуо да се исповраћаш на мене у бусу,ал сва срећа па си устао.'',а ја њему одговарам:,,И ТИ СИ БИО ТУ???''
-Следећи викенд:другар славио рођус,другарица славила рођус истовремено,Србија победила Румунију 5:0,све смо то прослављали у Католичкој порти(НС,наравно).
Како је у мом бусу била гужва,ја сео на степенице од задњих врата...И опет бацио пеглу,ал овај пут,никог није попрскало,нити су моји поново сконтали.
Сутрадан ми је други другар рекао:,,Срам те било,кад жене морају да те воде кући(зато што ме је другарица из улице отпратила до капије).''
Свашта од мене...

Dr....sladak blam :)