Prijava

Jao Jano :)

Moj možda najveći blam pred najvećim brojem ljudi se dogodio na uglu Nemanjine i Kneza Miloša, kad su se neki štrajkači nakačili ispred vlade, pojma nemam zašto, i nije me nešto preterano ni interesovalo, ali eto radi reda sam rešila da proverim. Prolazim ti ja tako sama raskrsnicom, neko sunce upeklo, skinem naočare do pola u hodu se zagledam u transparente, i lepo se sapletem na tramvajske šine na sred raskrsnice pored neke grupe momaka. Nisam pala, ali zamalo... Još mi ispadne kartonska fascikletina, i ne moram ni da pominjem da se masa ljudi okrenula i da su oni momci dobacivali sve dok nisam mogla da ih čujem... Negde kod Američke ambasade.

Једном се мама мое девојке раније вратила с посла и, тражећи је, упала у собу и затекла је са мном . Њен коментар је био "Јао јбт, што си ти лепо поцрнео на мору... А ја шта ћу, позовем је да се прикључи :)

:)))
Sevaste..pogle temu mooolim te :D

Mislim da je ovo bila izuzetno glupa ideja... Samo sam ja i par normalnih napisalo blamove a ostalima je ovo izgovor da budu bezobrazni... :(

Danice?! Je l' si to ti?! :)

Nemoj tako - ja sam se bas lepo ismejao. Tvoji blamovi su savrseni!

Hahaha, ne znam čiji mi je simpatičniji, Prstov ili Janin.
Evo, da ne bude da se samo smejem tuđim blamovima, da i ja navedem svoj.
Jednom smo se bivši i ja toliko zaigrali (pijani) da smo zaboravili da nismo sami u sobi. Te dve prisutne osobe su navodno bile zaspale, ali smo ujutru uz kafu morali da odgovaramo na sva njihova pitanja vezana za taj radosni čin.

Inso, još ako je bilo koska na kosku, imalo je tu o čemu da se priča :)

prste imacu blam kada me pozoves kod sebe u goste, imacu pregrst blamova

Jakako, Peđa, baš je tako bilo :-)

@remorkeru...moji blamovi su jednom recju- ubitacni...
ID :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dobar

Ја сам избегавао о овоме да причам, али ето, Јани се допада, па ћу да споменем:

Има код Студентског Трга један контејнер, чији се поклопац отвара педално - ногом. И једном сам се нагао да убацим конзерву у тај контејнер, а педалица је покварена, па ми је пало на главу и заглавило ми је.
Ја сам само крикнуо...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
TIHI OVO JE NAJJACA PRICA IKAD....Ti si KRALJ!!!!!

Luka to nije blam nego smotanost.

Sevaste.... bas je dobra prica...za razliku od tvoje

Ja sam jednom u muzičkoj školi video lepo crno dugme i pritsnuo ga. Ispostavilo se da je to bio napon za celu gradu, a oni radili upravo finansijski obračun za celu godinu. Srećom pobegao sam sa mesta zločina al' mi je bilo krivo do sledećeg jutra...

hahaha sine, tako sam ja izazvala kratak spoj u delu hodnika gde su kabineti za srpski. Tu stoje kao neki osigurači i još neke gluposti, i onda se uzme ona glupost da bi se okrenulo sa 0 na 1 kako bi se uključila struja, ali ja sam uključila sva tri ta čuda i paf. Popravljali su naredna tri dana.
Ono.. Daleko od toga da je ovo blam, ali me je sin inspirisao :D

U soku sam!!!!!!!!!!
Samo ja imam blamove????? Dobro i prst... Aliii ljudiii pa vi niste bre zanimljivi uopšte :((((
Oću sooočan blam!

Ma daj, pa ono i nisu bili blamovi. Sem Prstovog. Ne znam kako bi ono preziveo :D

Seljak kakav sam, u srednju školu sam da bi mislili da imam stila ("Ima ima stila, ja se zaljubila...") obuka' bio patike i neku jebačku košulju. A to se ne miješa, i čuo sam jednoga lika kako je reka' "Viđi ovoga što je obuka' patike s košuljom.".