Prijava

Ništa ovde nije merilo, sve je subjektivno opažanje ali opet ne može čovek koji završi u roku ETF i čovek koji završio metaloglodara baš da ukrste koplja na polju inteligencije.

Ovo je toliko pogrešno da ne mogu opisati. Ne kažem da neki studenti ETF nisu inteligentni, ali fakultet kao merilo inteligencije ne priznaju ni banana države, a kamoli Evropa. Pogotovo električni, to je urbana legenda da tamo idu samo pametni. :)

Ne mogu proceniti nivo inteligencije osobe dok s njom ne porazgovaram, a i onda zavisi od vremena, teme i raspoloženja. Par puta sam se grdno prevario kod nekih "intelektualaca" koji ne umeju vola vilom u dupe ubosti, a par puta sam se prevario kod ljudi koji imaju nezavršenu srednju školu i ravnopravno diskutuju sa doktorima nauka. Ne može se generalizovati...

dusan1001
Po meni su gluplji ljudi koji se busaju u grudi da ne gledaju pink i samim tim smatraju da su pametniji od ovih što gledaju pink.
NE GLEDAM PINK
KACAM PAMETAN

taj rad. VIDI ME VIDI ME BOLJI SAM OTEBE!

jos i ovo. kurac ces ti da skontas dal je neko inteligentan ili tele posle par recenica. niko se ne ponasa isto pred nepoznatim ljudima (ili onima koje je tek upoznao) kao pred nekima koje zna, tako da moze i vrlo glupav covjek da se suzdrzi od svojih uobicajenih ispada i da oda utisak normalnog covjeka, bar taj prvi put.

istina bruse ja znam jednom kad sam bio u prodavnici i covek zavrsio fakultet i radi kao profesor trazi cigare koje kostaju 95 dinara i daje 100 a prodavacica kaze da nema da mu vrati sitno i ja ga pogledam a tacno mu se u ocima vidi da je glup.

Tek kad prebaciš koju sa nekim vidiš jel kurton il čojek.

Čru, ali to pokazuje kakav je neko čovek a ne koliko je obrazovan. Što se mene tiče, ne znam, meni je nekako muzika bila solidan orijentir, jer preko toga dobiješ neke osnovne podatke. Tipa ako sluša zvezde Grandža, sve ti je jasno. Narafski, ne mora neko da sluša klasiku, pošto se ista smatra najozbiljnijom muzikom, da bi bio najpametniji. Ali najjače mi je kad vidim ljude koji na jakim faksovima baš dobro guraju i čujem da slušaju Cecu, Jecu i te munje. Jebeno mi se povraća.

Pojedinci takodje dosta gledaju i vrstu humora koju koristi osoba

Ovo mi se čini dosta pouzdanije od tupave muzike, samo što ja ne bih gledao vrstu humora nego kvalitet istog. 'Nači mož' da bude bolestan kol'ko 'oće, ako je to kvalitetno, baja je pametan. Pametan za ove naše standarde, naravno.

Plus je i Tito bio metalostrugar i šta mu falilo? lololo
Opet znam lika koji je programer, nači ima para ne zna šta će, živi i radi na Kipru, ima te stvari u malom prstu al ljudi vi ne možete da verujete koliko je lik operisan za stvaran život van kompjutera. Ne zna pertle da veže i jaja sebi da isprži. BUKVALNO. Naravno vukovac, faks sa desetkama i to sve regularno završio.

Što se mene tiče, ne znam, meni je nekako muzika bila solidan orijentir, jer preko toga dobiješ neke osnovne podatke. Tipa ako sluša zvezde Grandža, sve ti je jasno. Narafski, ne mora neko da sluša klasiku, pošto se ista smatra najozbiljnijom muzikom, da bi bio najpametniji. Ali najjače mi je kad vidim ljude koji na jakim faksovima baš dobro guraju i čujem da slušaju Cecu, Jecu i te munje. Jebeno mi se povraća.

vrlo inteligentno s tvoje strane.

Jeste čuli za Mensu? Udruženje ljudi sa IQ preko 150. Član sam već par godina, imam IQ "preko 156", ne može da se izmeri više tim testom. Družim se sa ljudima tamo, mogu reći da znam nekoliko desetina ljudi sa tim velikim koeficijentom inteligencije.

Mogu reći da količina opšteg znanja i stručnost nemaju veze sa tim. Što se muzike tiče, NEMA mensaša koji slušaju cecu i karleušu, al ima ih koji slušaju manje više sve ostalo. Mnogo nas je, možda čak većina, koji gotivimo bluz, rok, metal i slično, al ima i onih koji slušaju majkl džeksona, šta znam. Ima ih i koji mudro ćute u vezi toga.

Smisao za humor je, s druge strane, vrlo jak pokazatelj.
Uglavnom brzo razmišljamo, to je jedan od pokazatelja inteligencije. I to ima veze sa vrstom humora, jer ti nešto neće biti mnogo smešno ako ne shvatiš odmah. Brzina sticanja znanja opet ne mora da ima veze s tim.

Iako tamo ima ljudi koji se bave društvenim naukama, većina mensaša naginje prirodnim. Matematika, fizika, fizička hemija, ETF, mašinski. Zaprepašćujuće ogroman broj ljudi je studiralo ili studira na mašinskom.

Eto, toliko.

Čru, ali to pokazuje kakav je neko čovek a ne koliko je obrazovan. Što se mene tiče, ne znam, meni je nekako muzika bila solidan orijentir, jer preko toga dobiješ neke osnovne podatke. Tipa ako sluša zvezde Grandža, sve ti je jasno. Narafski, ne mora neko da sluša klasiku, pošto se ista smatra najozbiljnijom muzikom, da bi bio najpametniji. Ali najjače mi je kad vidim ljude koji na jakim faksovima baš dobro guraju i čujem da slušaju Cecu, Jecu i te munje. Jebeno mi se povraća.

Pročitaj naglas svoj nadimak.
Ponovi to triput i posle toga raci "Nisam glup".
Mislim da nećeš uspeti.

Najgori od svih su ti mnogo inteligentni samouki građani kojima inteligencija ništa u životu nije konkretno donela, nije završio školu, živi kod ćaleta i keva, ali zna da je EU masonski projekat! E, to je za mene parada idiotizma!

Mene nisu teli da prime u Mensu, Impressionisme, nisam imao vezu, jebiga...

Jeste čuli za Mensu? Udruženje ljudi sa IQ preko 150. Član sam već par godina, imam IQ "preko 156", ne može da se izmeri više tim testom. Družim se sa ljudima tamo, mogu reći da znam nekoliko desetina ljudi sa tim velikim koeficijentom inteligencije.

Mogu reći da količina opšteg znanja i stručnost nemaju veze sa tim. Što se muzike tiče, NEMA mensaša koji slušaju cecu i karleušu, al ima ih koji slušaju manje više sve ostalo. Mnogo nas je, možda čak većina, koji gotivimo bluz, rok, metal i slično, al ima i onih koji slušaju majkl džeksona, šta znam. Ima ih i koji mudro ćute u vezi toga.

Smisao za humor je, s druge strane, vrlo jak pokazatelj.
Uglavnom brzo razmišljamo, to je jedan od pokazatelja inteligencije. I to ima veze sa vrstom humora, jer ti nešto neće biti mnogo smešno ako ne shvatiš odmah. Brzina sticanja znanja opet ne mora da ima veze s tim.

Iako tamo ima ljudi koji se bave društvenim naukama, većina mensaša naginje prirodnim. Matematika, fizika, fizička hemija, ETF, mašinski. Zaprepašćujuće ogroman broj ljudi je studiralo ili studira na mašinskom.

http://img688.imageshack.us/img688/5771/img1103rv.jpg

Provalio si me, sede :))

Ponovi to triput i posle toga raci "Nisam glup".

Nema potrebe da ponavljam tri puta, ja sebe smatram vrlo glupim čovekom, i to ne bez razloga. A što se nadimka jebenog tiče, jeb'o vas isti po sred čmara. Taman kad sam hteo da uplatim klitora i promenim ga, gazda smarač ukin'o. Brate, ako ti neko kaže da sluša jebeni Grandž, znaš koliko je sati, nema ti šta više da procenjuješ njegovu/njenu inteligenciju.

Mene nisu htjeli da prime jer sam imo majicu sa Jašarovim likom.

Jeste čuli za Mensu? Udruženje ljudi sa IQ preko 150. Član sam već par godina, imam IQ "preko 156", ne može da se izmeri više tim testom. Družim se sa ljudima tamo, mogu reći da znam nekoliko desetina ljudi sa tim velikim koeficijentom inteligencije.

meni je IQ preko 190, ali se ne hvalim time...

Mene su bili primili u Mensu, ali posto sam par puta lose oribao pisoare, brzo su me otpustili.

Jeste čuli za Mensu? Udruženje ljudi sa IQ preko 150. Član sam već par godina, imam IQ "preko 156", ne može da se izmeri više tim testom. Družim se sa ljudima tamo, mogu reći da znam nekoliko desetina ljudi sa tim velikim koeficijentom inteligencije.

Go kurac, imam ja 160 IQ, izmeren 1988. u BG od strane britanske Mense - završio sam ekonomski ove godine da ne bi dobio otkaz, inače me boleo đoka za studije. 80% članova Mense su funkcionalni idioti kojima članska kartica služi kao produžetak kurca...

Što svi dobiju potrebu da zajebavaju kada to pomenem? Ljubomora? :)

Što svi dobiju potrebu da zajebavaju kada to pomenem? Ljubomora? :)

Ne nego mi je smešno, verovatno ti je kurac 22 santima mininum, ki u svakok srpskog forumaša...