Prijava

Može i neka priča za novi Jugo 45!

http://www.youtube.com/watch?v=BObyO_CgbDc Da ne ode u kačenje starih klipova ova tema, ali nisam mogao da odolim.

Proglasili sami sebe za nebeski narod, UN priznale, jednoglasno, Hitler se u grobu okreće sa svojom arijevskom arasom

hitler prestao da se krije, izašao iz skrovišta (nasine baze) da javno protestuje, vezao se go za uličnu rasvetu..

Natjerali smo amere da vrate sve i jedan litar nafte koji su ukrali

Главна је мана овог пројекта то што сви очекују да ће све бити исто као када су били дваескусур година млађи, у земљи која још увек није до краја видела све страхоте ратова, док се нису десили и кризе, и ратови, и мафијаши, и транзиција, и све остало.

То је, по мени, био главни разлог што је пропао Надреалити шоу од пре неку годину: Покушавали су да на силу буду оно што су били пре дваескусур година јер су знали да се људима то свиђа.

Мени се ово веома допало, уз пар грешака којих има у сваком пилоту. Прво, не контам што мора да траје онолико дуго, па су онда на силу продужавали неке клипове. ДА траје једно пола сата, мислим да би утисак био далеко другачији.

Друго, екипа је још увек мало неуиграна, треба тек да се убаце у фазон, треба и за то мало времена. А што се сценарија тиче, исто фали мало да се избруси, ал генерално ми се допада. Ако се неко сећа утисака после прве епизоде Сложне Браће, деловала је крајње досадно, али серија данас има култни статус.

Уосталом, јесу била превелика очекивања од овога, ал ако погледамо све остало, и на страним и на домаћим каналима, сем можда Државног посла ово нема реалну конкуренцију.

Мислим да ће бити врх.

Mislim da treba sačekati sa ocjenom. TLN je nastala po ugledu na Monti Pajtona, Složna braća po ugledu na 'Alo, 'Alo, kladim se da i sad Nele ima neki koncept ali je još rano da ga naslutimo. Složna braća su u vrijeme prvog prikazivanja imali jako loše kritike, da bi se nakon drugog ili trećeg gledanja svrstali u red kultnih. Mora to da odleži malo.

Уосталом, јесу била превелика очекивања од овога, ал ако погледамо све остало, и на страним и на домаћим каналима, сем можда Државног посла ово нема реалну конкуренцију.

Čvarkov, Torbica, i Boškić gosti u emisiji i to da štrajkuju

Jovan Deretić bio u prvu Srbima bila zabranjena prava istorija, Egipćani potiču od nas, svjedočenje Ramzesa na samrti, rekao mu ćaća

U Bačkom Polju penzioneri održali tradicionalno prvenstvo u grudvanju.

Sve ovo što pokušavaju djeluje kao čisto sranje kao prvo što vjerovatno idu sa namjerom da uzmu pare i nema tu onog starog sarajevskog humora nema raje i previše sranja se izdešavalo sa tim ljudima da mogu da naprave nešto blizu starih nadrealista. Po meni je ovo promašaj kao kada bi Hrvatima dali da snime svoju verziju mućki ili monti pajtona. Jednostavno nema šanse da će ovo biti u milioniti dio dobro i kvalitetno kao ono što je radila stara garda prije tridesetak godina.
Nema smisla da se priča o ovom smeću koje sada snimaju treba da im zabrane to ili da mjenjaju ime da nema nikakvu asocijaciju na nadrealiste.

Upravo to manijače , dok god su kursadžije smiješne narodu na ovim prostorima nemamo pravo da pričamo o humoru a kamoli da pravimo humorističke serije i slično.

Veću glupost odavno nisam gledao. Ugasio sam TV posle pola emisije. A najgore je to što se emisija zove Nadrealisti, a nisu ni prići starim nadrealistima. Šta preduzeti? Bataliti ovo, i gledati Državni posao.
http://www.youtube.com/watch?v=3ywAcxOMjbc

dok god su kursadžije smiješne narodu na ovim prostorima nemamo pravo da pričamo o humoru a kamoli da pravimo humorističke serije i slično.

Da neko vodi u Srbiji statistiku o temo šta je smešno i koliko je smešno, verovatno bi se ubrzo pomirili sa činjenicom da se sigurno 60% našeg stanovništva smeje "forama" iz Kursadžija jer Pink dopire do najviše čuke i najdublje rupe u ovoj zemlji. 35 % gledalaca je umislio da su fore Ivana Ivanovića vrhunac humora! Ostalih 5% se i dan danas seti pa pregleda na tjubu ili na starim kasetama neke fore iz TLN-a.

Pre 3 - 4 nedelje sam baš raspravljao sa ljubiteljima nadrealista oko ovog novog..Hmm..Projekta. Uglavnom smo se složili da neće biti to to, mada bilo bi glupo i očekivati da se ponove skečevi slični onima s kraja osamdesetih i početka devedesetih - Drugačija je situacija, aktuelne su neke druge stvari..

Ништа се није промијнило. Уз напредак човјечанства нама су остали исти они проблем са краја 80-их и почетка 90-их. Моје мишљење.
Шо се тиче пројекта... ја очекујем да ће бити го курац, најискреније. Волио бих да погријешим и да буду бар приближног квалитета култа Надреалиста.

Sad odgledao i nasmejao se možda dva tri puta. Sve mi ovo deluje usiljeno. Baš sam se razočarao...

Туцаник има ли неки линк од тога или си на ТВ-у гледао!?