Prijava

Хаха ма дајте да се не зајебавамо. Дођем до 15 мин. и ћао.
Ово је голи курац у односу на старе Надреалисте, буквално.

Riho ovo i nije zamišljeno da budu stari nadrealisti, već je nekoliko ljudi na temi to i spomenulo. Kao da Nele inače nije svestan da ne može da napravi taj stari fazon, sve i da hoće.

Наставим да гледам и налетим 19:00 на излизану фору.
- Крваве ти очи. Шта си радио?
- Дуво сам лепак.
- Лажеш сисо, плако си.
Ма дааааај. Сад сам изнервиран.

Ja mogu da shvatim da ovo nije zamisljeno kao stari nadrealisti, ali cemu onda izbor slicnog imena? Ne prolazi ni prica da su ljudi imali previsoka ocekivanja. Ja sam bas pretpostavljao da ced bude loso, ali ovako loso - ne. Sto napisa Riha, kada je izvaljena ova mesecima stara fora udario sam glavom u sto i pogassio smece. Nele je iza sebe imao vanvremensku stvar i sada se samo iskenjava po tome.

Koriste ime da bi dobili gledanost, kontam da će ovo širokim narodnim masama da bude do jaja. Kad se smeju malom debelom i ovo će da im bude kul.
Šta god da su hteli ispalo je govno.

Bacio sam mu link na fb, valda čita :) Ko zna, možda i sam skonta da nije baš najbolje.

Da neko vodi u Srbiji statistiku o temo šta je smešno i koliko je smešno,

http://vukajlija.com/forum/teme/20859-smijesne-slike po ovoj temi ako je suditi, vala više ništa nije smešno....

Nit smrdi nit miriše. Ali zamislite Džona Kliza kako pokušava da posle svih ovih godina napravi sam nastavak Pajtonovaca. Ne bi išlo.

Toliko su dobri da se nakon druge epizode niko nije pojavio ovde ista da postuje.

Ђе и кад је била друга епизода, јебо га ти?
Не гледам тв, ал због њих бих га укључио, а нисам знао кад има.

Гледо сам прву епизоду и јебига, није баш лоше, шта знам. Исцепо сам се на ону сцену кад Турци певају "И занесен том љепотом". :Д

Ma prca malo musaši, nije bila druga epizoda, biće nekad pred novu godinu.

ja sam se samo nasmejao na:
1. imate nešto od Bore Dugića?
i
2. jeste li konačno ukinuli lektiru?

JA BI BOLJE NAPRAVIO.

Odčedao nekolike epizode,gola kurčina.

Trenutno jeddino mogu državni posao gledati

Ja samo svratio da pozdravim mrlju i njegovog dida, vidim čojek tu pa red da se javim a ne k'o nedobog neki Divi Gavajo...

Živio Lukse, evo čekam dida sa kavom i rakijom, pa da pokupim koju umotvorinu za turnir u lovačkim pričama