Ко последњи побједник 132

  1. Hihihi :D srećno ti u tome :P

  2. A i vas bih zamolio da budete malo manje aktivni, čisto da se ne zajebe neki mod i naleti u pogrešno vrijeme:D

  3. Sine, ja živim na ovoj temi :D

  4. Idi na utakmicu neku, jebala te tema:D

  5. Brate, ne navijam za zvijedu, ali sam ovu pjesmu snaga poslušao jedno 200 puta ...

  6. ove dvije gore slabo znam:D

  7. Prva genijalna, podiže masu, iskazuje ljubav prema klubu al jbg. Druga bila hit od osnivanja cigana pa do 90ih, sad se baš rijetko pjeva. i naravno SNAGA!

  8. Dobra je ova ...
    Je li bre, na koliko si utakmica zvezdinih bio? :D

  9. Ne znam :D ne brojim :D
    A ima ispred mene još vremena da bubam broj tekmi, još kad se preselim u srbiju da studiram :D

  10. ok ja se necu mesati

  11. Kakvu bi ja retromaniju napravio da sam vođa :D A snaga bi mi se pjevala 2 puta po tekmi :D

  12. Ma 2 puta po poluvremenu bre! :D
    A ček, đe živiš ti bješe? nikako da zapamtim? Rebuplika srpska nedje .. loznica .. nije .. kako bješe majkumu:D

  13. Вишеград. И вратио бих пјесме са мега микса. А не ове форсиране глупе мелодије. Потрефили су 4 пјесме од 20 избачених а имају предобре на мегамиксу. Нпр:
    http://www.youtube.com/watch?v=XJMzoWOOvR0
    http://www.youtube.com/watch?v=YGgpPaekXmA

  14. ja samo da vidim šta radite

  15. kobi odusto :D nije šampionski kalibar :D

  16. Nisam odustao, samo sam pošao na pivo jebemumiša ... :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.