Ко последњи побједник 132

  1. ne znam šta da izmislim

  2. nema takva tema gde ti ne dominiraš

  3. тему на којој ја не доминирам!

  4. jojjjj, tek sad vidim da je otvorena nova tema .. alo bre!

  5. OĆE NEKO DA SE KLADI SA MNOM DA ĆU JA DA POBIJEDIM OVAJ PUT?

  6. OĆETE LI PIČKEEE? :d

  7. ZNAO SAM DA NE SMIJETE AHAHAHAHAAHAH! URAAAA

  8. neću da se kladim , al ću da se borim

  9. hahahahahahah e kad neko bude htio da se kladi u jedno lajkovanje reakcija ili postera (u zavisnosti od toga čega ima više) nek mi se javi, pa da se jebemo:D

  10. a defke si zaboravio

  11. Ajde :D smijem ja :D

  12. Ne, ne, defke ne diramo ... samo postere i reakcije, odnosno ono čega ima više:D
    Oćeš cokula? :D

  13. Evo ti imaš samo po jedan poster i reakciju, i ja ti dam 5 pluseva na definicije .. pošto nemaš više reakcija jebiga ... :D ALI IH ČITAM ALO!:D
    Ti meni plusiće na 10 reakcija ako dobijem:D

  14. Ne moraš ti meni ništa, ako izgubim ja ću tebi to odraditi :D

  15. Ne,ne, ja ću da ispoštujem, znam da se ne jebeš za pet glasova na definicije, ne jebem se ni ja za reakcije, ali eto, čisto da ima neka nagrada, kad su već moderatori govna i ne daju ništa:D
    ALOOO, nema dogovora sa moderatorom nekim!

  16. A što si to naložen tako ? :D
    Znaš već šta će biti :D

  17. Zato što je vrijeme da ja osvojim, samo ću ovu temu da pratim i ima da navijem sat da me budi svako malo da postujem ođe .. ova je moja da jebe majku:D
    I posle toga se povlačim:D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.