Ко последњи побједник 132

  1. Нема шансе чкоде

  2. Задњи сам ја

  3. 3000 динара ? то га дође 50 км, брате прејефтинооооооооооо. Има ли гдје та радња сем Крагујевца ? типа Ужице ?

  4. Neam pojma brate, bile su na sniženju, mislim da je 50 pari patika otišlo za jedan dan. A vrhunske su.

  5. Ја хоћу ове "кежуал" и намјерно црвено беле јер ми бураз каже да се офирам :)
    И онда упаднем у школу у комбинацији црвене патике, црне фармерке, црвена мајица вгцз :) лудило

  6. Jaoo, mogu samo da te zamislim .. Oćeš se jebemo? :D
    Ne seri da su tako jeftine patike? Vamo kod mene nemaš patika ispod 50 eura ..

  7. Па и код мене су преко 100 марака, мислим 120 да су ове у Сарајеву :)

  8. Прошле године сам читаво љето прошао у циганским мајицама :)
    Ове године планирам на мару па да покупујем мајице, иде се на екскурзију :)

  9. Па да наставим традицију вишеграђана да бар једна будала иде по барселони у циганским мајицама :)

  10. Cela Adidasova ponuda je bila jedan vikend na sniženju, i to debelom sniženju. Tada su ljudi pokupovali sve što su imali u ponudi.

  11. Морам банути у Крагујевац некад, мрзим га ко град баш зато што су текме Звездине сморне, чим се осамосталим долазим на гостовање :)
    Сале, шта је са вашом групом. Ронини беше ?

  12. Koja bre "naša" grupa? Ja sa Grobar, ali ako misliš na delije iz kg-a, mislim da i dalje postoje. Barem je uvek više bilo Delija u Kg-u od Đavola.

  13. A da, Radmilo je cigan. Svi ste vi isti :D
    Znam da je grupa ugašena :D đavoli se hvale da su je ovi ugasili al ne vjerujem ja u to :D

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.