Ко последњи побједник 132

  1. Ma gde bre ugašeno, prosipaju neke fore o lokal patriotizmu, ali brate realno, 2/3 njih je do juče bilo na Partizanovom jugu ili na Zvezdinom severu.

  2. 'ало хулигани, шта се ложите? ја победио.

    сретен

  3. Пази једну ствар :) Црвени Ђаволи Крагујвац су настали кад су се распали Црвени Ђаволи Београд тј. кад су прешли у Делије :))
    Наша секција мала :) а курче се нешто :)

  4. Ja pored huligana još uvek nisam prošao. I pored toga što sam Grobar, idem da gledam skoro svaku tekmu Radničkog jer volim fudbal a i bio sam kapiten Radničkog u mlađim selekcijama.

  5. Е јебем ти раднички кад си ти био капитен

  6. САМХАИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  7. odoh spavam, sutra sam rano na noge .. držite temu otvorenom! Smarko, nemoj slučajno da si zatvorio!

  8. Задњи оооо

  9. Е јебем ти раднички кад си ти био капитен

    E moj ti... Nemaš pojma

  10. лоло зајебавам те

  11. Zaboravih smajli, evo smajli.

  12. ево ти два!

  13. Одо спавати. Ако оћеш побједи :) пуштам те ову Р:

  14. Ne predaješ se ti tako lako.

  15. Управу си :Р

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.