Prijava

Ja sam na dočeku al sam ipak na vuki, tako da treba da mi odaberete defki. :)

А ми што смо у 00:00 лудовали уз Калашњиков да нам профил одаберу а?

Nato, ti si naša snajka, srećna nova!

Fala zete, u zdravlje!

Konacno, klinci na spavanju, a sad cu i ja
Ima da pevusim praznacasanamomstolu par dana bar
Nek je sa srecom, iako ima 13 u broju, ali bar nije prestupna i venera je izasla iz raka
Aj pa tako

за компјутерским столом је најлепша прослава нг

Србине теби и твојима срећна туђинска нова година а за 14 дана и наша СРБСКААААААА!!!!!!!!!!

ФАЦО СРБИНЕ НАЈВЕЋИ ОШ ОДАБРАТ ОНУ ДЕФКУ ШТО САМ ТЕ ПИТА' НА ПРОШЛУ СТРАНУ?

Ево јебеш ми матер, није што сам Србин највећи но што је Нова Година, као лудило је, кулминација, хаос. Има ли још неко доброг кандидата за насловне да Свети Никола донесе поклончић?

Aj i meni odaber, al odaberi neko sranje da popasem minusa ko pljeve.

ТО СРБИНЕ!!! ВОЛИМ СРБИУ ЗБОГ ОВАКО ДОБРИХ ЉУДИ! ПРАВИ СИ СРБИН БРАТЕ МОЈ СРБИНЕ!

Скочимише, нема неку, дај линк па да затварамо круг до Српске Нове.

Скочко СРБИНЕ, она коју је одабрао није моја. Ал е'о ја предлажем да се Скочипишу одабере најгора коју има лололо

http://vukajlija.com/vermezovic/604586

Ev odaberi mi ovu, ispuni mi želju!

SUZE SU MI POŠLE KATE JUČE VIDEH, GDJE JE ONA MLADOST I ONAAAAAA LEPOTA!

I aj buraz na jedan samerzbi, ostalo mi još 40 komada, valja to riješit do zore.

I ne znam koji mi kurac bi da uopšte kupim ovaj samerzbi koji kurac, inače ne pijem ja to već to pije žena u mene, i ja kupim 5 kartona da se ima, stučem sam 2. Krmak jedan.

Faco, može i neka nesssu da se odabere? Vječni sam ti dužnik ako to učiniš. Više ću ti se šupkati čak i nego što se Zycu šupkam

Јебо самерзби, мука ми буде послије два, превише слаткасто. А и овај шампањац шугави што ме свалио исто бјеше слаткаст. Не знам шта ми је то требало...

С историјске тачке гледишта, сви ми који смо у овом свечарском тренутку овде, требали бисмо добити на поклон одабрату дефку.

Ai poklonite mi znacku za novu leba vi!

Е па јепте се овако сад колективно новогодишњи, млого вас је. Иако се не бих устручавао да одаберем нешто твоје, добар си ти аутор. Ал' немо'те да претјерујемо :)

Faco, i ja sam kandidat, imam nekoliko komada za naslovnu, al bi mi bilo najdraže il prva napisana il ova linkovana na profilu, ne moraš večeras, sutra ćeš. :*

Кхм кхм... мене су пред бановање ориђинала 3-4 пута предлагали з'одабране значи дођеш ми једну лолололо. Нек буде за српску.

ЕДИТ: 2-3 заправо